Як намалювати борсука.

Барсук - велика тварина сімейства куницевих, що досягає двадцяти п'яти кілограм у вазі. А ще це миле звірятко з кумедною мордочкою і широкими смужками уздовж неї. Його просто малювати, адже він характерну.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - кольорові олівці;
  • - простий олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Подумайте, як ви хочете зобразити борсука , в якій позі і що він робитиме на вашому малюнку. Для цього згадайте, який він з себе, як він повільно і важко ходить, опустивши голову до землі. Борсуки непогано плавають, але малювати його в процесі цього заняття буде складніше. Намалювати тварину в процесі полювання - теж не найпростіший варіант. Краще вибирайте спокійні статичні пози.
2
Зробіть невеликі, ледве видні намітки простим олівцем. Позначте для себе, де буде голова борсука , а де хвіст, зробіть намітку, де буде його тулуб і лапи. Слідкуйте за дотриманням пропорцій.
3
Почніть малювати борсука з голови. Вона у цього звіра невелика, витягнута. Намалюйте на голові округлі вушка. Прорисуйте ніс, очі і пащу. Малюйте спочатку легкими штрихами, потім вдало проведені лінії промальовувати трохи товщі. Невдалі шрих видаляйте за допомогою гумки. Працюйте поки простим олівцем. Розфарбовувати борсука будете, коли намалюєте його повністю.
4
Переходьте до тулуба борсука . Намалюйте йде від голови шию і тулуб великої тварини клиноподібної форми. Барсук - досить вгодований звір, так як полює, робить запаси і накопичує жир на зиму.
5
Намалюйте короткі масивні лапи з довгими кігтями, які потрібні борсукові, щоб рити землю і полювати на жуків, мишей і ящірок. Зобразіть на малюнку короткий хвіст.
6
Прорисуйте деталі, наприклад, довгий грубий хутро. Не забудьте намалювати смужки на мордочці.
7
Раскрасьте тварина. Для спини і боків виберіть світло-сірий колір, який ближче до черева повинен темніти. Голова борсука біла, з кожного боку йде характерна широка чорна смуга.
8
Додайте фон картинці. Нехай це буде лісовий пейзаж, адже борсуки лісові жителі. Можна намалювати звірка близько його норки, адже це тварина дуже прив'язане до свого будинку, ніколи надовго не покидає його, полює недалеко і всі п'ятнадцять років свого життя може прожити в одній і тій же норі.