Як переконати людину купити товар.

За великим рахунком, всіх продавців можна розділити на дві категорії. Одні вміють продавати і роблять це успішно; інші, навпаки, мають про торгівлю дуже приблизне уявлення і абсолютно не вміють працювати з клієнтом. Перші відрізняються від других декількома якостями.
Інструкція
1
Знайдіть всю доступну інформацію по товару . Не обмежуйтеся спеціалізованими журналами по вашому профілю. Найімовірніше, в них містяться відомості про фірму-виробника, історія створення товару і т.д. Для багатьох покупців подібна інформація вторинна. Їм значно цікавіше почути історію про конкретного людини. Вони хочуть знати, як покращиться їх життя після зробленої у вас покупки. Свої відчуття передавати простіше, тому краще, якщо ви самі почнете користуватися товаром. Якщо такої можливості немає, подивіться в інтернеті відгуки про нього, розпитайте ваших досвідченіших колег.
2
Навчіться підносити свій товар. По-перше, говорите про нього емоційно (але не перестарайтеся з ентузіазмом, інакше вас приймуть за фанатика). По-друге, уникайте негативно забарвлених слів. Наприклад, не варто говорити про туалетну воду: «Це просто вбивчий аромат». Краще замінити слово «вбивчий» на щось більш позитивне (карколомний, приголомшливий, неймовірний і т.д.)
3
Позбавтеся від слів-паразитів («типу», «це саме» і пр.) І вигуків («ееее», «мммм»). Чітка впевнена мова вселяє довіру.
4
Знайдіть унікальні риси вашого товару. Завжди робіть на них акцент.
5
Використовуйте техніку «обмеження». Людей практично завжди цікавлять речі, доступ до яких обмежений. Якщо ви скажете, що «цей товар ось-ось скінчиться», то викличете сплеск цікавості. Такий прийом працює, як з індивідуалістами, охочими отримати неординарний товар, так і з «модниками», які у всьому слідують загальним тенденціям. Перші повинні зрозуміти, що вони набувають ексклюзив; другим же треба пояснити, що всі розумні люди цей товар вже купили.
Зверніть увагу
Думайте на перспективу. Якщо ви продали клієнту непотрібний йому товар, то, швидше за все, він ніколи до вам не звернеться. Крім того, кожен покупець може рекомендувати вас своїм знайомим. І лише від вас залежить, яка це буде рекомендація: позитивна чи негативна.
Велика частина компаній прагне продати свій товар за вигіднішими цінами. Однак не у всіх це виходить, не всі знають, як змусити клієнта придбати продукт або послугу. Володіння таким знанням дає незаперечну перевагу в боротьбі за успішний розвиток бізнесу.
Інструкція
1
Дайте зрозуміти клієнтові, для чого йому потрібен ваш товар. Людина не купить річ, якщо він не знає, що з нею робити. Навіть найнепотрібніші покупки люди скоюють з чітким розумінням її необхідності. Розкажіть або покажіть клієнту, що він придбає, якщо зробить покупку. Найкраще з цим завданням справляється реклама. Саме в рекламних роликах потенційним покупцям надається інформація про значимість і призначення товару, що просувається. Якщо ж мова йде про послугу, то в хід йдуть презентації, майстер-класи та інші види наочної передачі практичної цінності товару.
2
Дайте клієнтові «помацати» пропонований вами продукт. Психологія людини працює таким чином, що якщо він взяв щось в руки, він з меншим бажанням розлучиться з цим. Особливо якщо мова йде про продукт з унікальним дизайном. Те ж саме стосується і послуг. Надайте клієнту можливість скористатися вашою пропозицією, і він не зможе відмовитися від подальшої співпраці з вами. Звичайно, це правило працює не завжди, проте забувати про нього не варто.
3
Продемонструйте клієнту можливий результат подій, якщо він відмовиться від придбання вашого товару. Це не означає, що потенційного споживача потрібно залякувати і т.п. Розкажіть йому про те, як може скористатися вашою пропозицією його конкурент або що він втратить, якщо зробить неправильний вибір. Те ж саме стосується і товарів загального споживання.
4
Зробіть процес покупки простим і швидким. Сьогодні рідко можна зустріти людей, охочих витратити свій дорогоцінний час на тривалу процедуру оформлення покупки чогось. Звичайно, це не відноситься до покупки нерухомості, автомобілів і т.д. Однак якщо ви продаєте продукти харчування чи одяг, постарайтеся організувати простір таким чином, щоб покупець витрачав мінімальну кількість часу на пошук і придбання продукту.
5
Залучіть потенційних покупців приємними запахами і музикою. Фахівці заявляють, що люди з великим задоволенням купують хліб в тому магазині, де розпорошуються спеціальні аромати свіжоспеченого хліби, навіть якщо пекарні в магазині ніколи і не було. Що ж стосується музики, слід зазначити, що повільна і розслаблююча мелодія змусить клієнта довше перебувати в вашому магазині. І, навпаки, швидка і ритмічна музика скоротить час перебування клієнта в вашому офісі, салоні або магазині.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AdpJrGa8KcU