Як реставрувати хутра.

Власниці хутряних виробів рано чи пізно стикаються з одним і тим же питанням: чи потрібно реставрувати хутро улюбленої шубки і як це робити правильно.
Інструкція
1
Вибір способу чищення залежить від характеру виниклої проблеми. Так, якщо річ протягом довгого часу висіла в шафі і запорошилася, її слід вибити. Для цього розкладіть шубу на зволоженому полотні (наприклад, на простирадлі) так, щоб хутро опинився внизу, і обережними рухами вибийте пил з виробу. А потім поверніть властивий йому раніше блиск, протерши змоченою в оцті тканиною.
2
Білу і світлу хутряний одяг можна реставрувати за допомогою картопляного крохмалю. Спочатку посипте їм виріб, а потім збризніть його з пульверизатора розчиненим у теплій воді порошком і залиште для просушки. Висохлу суміш видаліть щіткою, а шубку висушіть і розчешіть. Важливо, щоб хутро висох самостійно, а не в результаті впливу фена, праски, обігрівальних приладів і т.п. Втрачена м'якість повернеться до хутряної речі, якщо ви протрете її з вивороту водою з розведеним у ній гліцерином (співвідношення 1: 1).
3
Плями з хутра можна видалити декількома способами. Наприклад, протерти його змоченою у бензині (не забувайте про заходи безпеки!) Тканиною, після чого посипати крохмалем і залишити, щоб все це висохло. Потім виріб гарненько струснути і розчесати. Трохи простіше і швидше ви позбудетеся від плями, якщо протрете його ватним тампоном, змоченим в розчині спирту і солі (половина літра води, чайна ложка нашатирного спирту і три ложки солі).
4
Реставрація деяких хутряних виробів, наприклад, норки, в першу чергу націлена на повернення їм блиску. А оскільки він зникає в результаті вимивання жирового складу, то головне завдання чистки - заповнити цей «пробіл». Для цього опустіть в киплячу воду (половина літра) свинячий (риб'ячий) жир (100 грамів) і мило (10 грамів), а потім, помішуючи суміш, додайте в неї нашатирний спирт (12 крапель). Після чого остуженную до 35 градусів емульсію пензликом нанесіть на хутро.
5
Особливої обережного і навіть делікатного ставлення вимагає до себе хутро кролика. Так, його слід спочатку добре вичесати, а потім обробити волосся тварини (у напрямку зростання хутра ) тампоном, добре змоченим 5% оцтовою кислотою (перекисом водню до 5%). Завершують процес видаленням залишків рідини зволоженою ватною прокладкою, але так, щоб шкіра не промокла.
6
Хутряні вироби потрібно зберігати в прохолодному місці (близько семи градусів), при вологості 50%. А щоб у них була можливість «дихати», упакуйте одяг у бавовняний чохол.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wkzvAQInd_A