Як зшити дитячий жилет. зшити дитячу безрукавку.

Жилет являє собою незамінний атрибут будь-якого гардероба, і дитячого зокрема. За допомогою дитячого жилета можна надати завершеність поряд, а заодно і захистити дитину від холоду. Більшості дітей подобається носити цю деталь одягу також і тому, що він дуже зручний і не сковує рухи.
Вам знадобиться
  • Тканина, нитки відповідного кольору, ножиці, коса бейка, роз'ємна змійка («блискавка»).
Інструкція
1
Перш ніж приступати до шиття жилета для дитини, зробіть вибір: у поєднанні з чим і куди будуть одягати цю деталь одягу. Універсальний варіант - бавовняна щільна тканина або джерсі (можлива і будь-яка інша) .Создайте викрійку. Для цього можна використовувати стару дитячу сорочку, яку ваша дитина не буде носити. Викрійку можна також накреслити самостійно або ж купити спеціальний журнал по шиттю дитячих речей, де вже створені викрійки для дітей різного віку.
2
Якщо ви зробили вибір на користь старої непотрібної сорочки, розпоріть її, залишивши тільки полички і спинку. Відріжте потрібну довжину, після чого надайте краях поличок напівкруглу форму.
3
Акуратно складіть тканину так, щоб виворіт виявилася зовні. Накладіть деталі викрійки на тканину і закріпіть деталі в такому положенні. Для закріплення використовуйте голочки або шпильки.
4
Виріжте деталі жилета, залишивши при цьому з боків 4-5 см (близько 2 см - на шви, і 2 см - «запас»; так жилет НЕ БУДЕ сковувати рухи дитини). Вручну або з використанням швейної машинки обмітайте краю всіх деталей. Потім зшийте плечові частини поличок і спинки. Робити це потрібно з виворітного боку. Так само - по вивороту - зшийте бокові шви.
5
За допомогою праски розгладьте всі місця з'єднань деталей жилета. Для обшивки пройми використовуйте косу бейку контрастного з основною тканиною кольору. Обшийте нею всі краї жилета (починайте і закінчуйте на середині спинки). Ушийте змійку роз'ємну або пришити гудзики з одного боку, пришийте накладні петельки з бейки.
6
Виріжте накладні кишені, обшийте їх бейкою косою і прикрасьте аплікаціями, вишивкою або бахромою. Якщо потрібно, пришийте накладні кишені. Залежно від стилю жилета, кишені можуть бути з тканини іншого кольору або в тон. Дитячий жилет готовий.