Як видалити клей з джинсів. Як позбутися від клею на джинсах.

Якщо на улюблені джинси випадково потрапили краплі клею, не варто відразу відправляти їх у відро для сміття або на дачу. Спробуйте вивести пляму за допомогою підручних засобів.
Вам знадобиться
  • Миючий засіб, медичний спирт, столовий оцет, очищений бензин, ацетон, нашатирний спирт, уайт-спірит, спеціальний засіб для очищення.
Інструкція
1
Пляма від столярного клею можна видалити за допомогою теплої води. Протріть забруднену ділянку вологою ганчірочкою. Якщо пляма застаріле, занурте джинси в гарячий мильний розчин на 20-30 хвилин. Потім виперіть як звичайно і прополощіть.
2
Слід від клею ПВА протріть ватяним диском, змоченим в медичному спирті або столовому оцті. Потім виперіть в теплій воді з додаванням прального порошку. Прополощіть джинси в проточній воді і просушіть.
3
До плямі від супер-клею прикладіть ватний тампон, змочений в ацетоні або уайт-спірит, на кілька хвилин. Потім виперіть джинси в теплому мильному розчині. Перед застосуванням нанесіть кілька крапель розчинника на шов виробу або інше непомітне місце. Якщо матеріал змінив колір або структуру, відмовтеся від кошти.
4
Крім того, супер-клей можна видалити ще одним способом. У гарячу воду додайте невелику кількість столового оцту. Занурте джинси в отриманий розчин на 30-40 хвилин і виперіть в теплій воді з порошком для жирних плям. Якщо клей не піддається виведенню, зверніться в хімчистку.
5
Якщо ви забруднили джинси клеєм «Момент», скористайтеся очищеним бензином - його можна купити в господарському магазині. Змочіть ватяний або марлевий тампон в розчиннику, прикладіть до забрудненого ділянці виробу і потримайте 5-10 хвилин. Після обробки бензином на тканини можуть залишитися жирні розлучення. Щоб їх позбутися, обробіть тканину рідиною для миття посуду або нашатирним спиртом.
6
Загорніть забруднені джинси в поліетиленовий пакет і покладіть в морозильну камеру на 2-3 години. Після закінчення цього часу дістаньте одяг і спробуйте позбутися плями механічним способом. Потім виперіть джинси в теплій мильній воді з попереднім замочуванням.
7
Купіть в господарському магазині спеціальний засіб для очищення клею. Нанесіть його на пляму згідно інструкції. Потім виперіть джинси як звичайно.