Як збільшити дорожній просвіт на "Фокусі". дорожній просвіт на фокусі 3.

Як відомо на більшості легкових автомобілів закордонного виробництва, включаючи «Форд Фокус», занадто маленький дорожній просвіт (кліренс). Через це при русі по вітчизняних дорогах можуть виникнути проблеми. Для того щоб допомогти автомобілю долати ями і вибоїни з меншим ризиком зачепитися днищем, потрібно збільшити кліренс.
Інструкція
1
Існує не так вже багато способів збільшити дорожній просвіт . Як правило, якщо ви купуєте новий «Форд Фокус» у базовій (порожній) комплектації, на ньому стоїть звичайна гума, яка також буде впливати на висоту підвіски. Для того щоб збільшити дорожній просвіт на автомобілі можна замість заводської гуми придбати колеса з великим радіусом. Будьте уважні при виборі комплекту, так як деякі виробники при збільшенні радіуса диска зменшують профіль. Такий спосіб збільшення дорожнього просвіт а не зовсім підходить для «Фокусу», а зазвичай використовується для кросоверів, так як вони мають більш жорсткою підвіскою і збільшеною аркою.
2
Збільшити кліренсу «Форда» можна після модернізація ходової частини, а саме установки проставки між витками амортизаторів. Ці пристосування можна придбати в будь-якому автомагазині за порівняно невелику ціну. У цього способу також є свої недоліки. При застосуванні проставок ви зможете домогтися збільшення дорожнього просвіт а максимум на 1-3 см, але при цьому підвіска стане жорсткішим, і їздити на автомобілі стане менш комфортно.
3
Кращий варіант для збільшення дорожнього просвіт а на «Фокусі» - це установка проставок між опорами стійки і кузовом автомобіля. При такому методі елементи підвіски не зношуються, а кузов не деформується. Однак через зсув центру ваги, можуть виникнути невеликі проблеми, пов'язані з керованістю автомобіля.
4
Існує кілька матеріалів, з яких опори можуть бути виготовлені: алюміній, поліуретан, гума та пластик. Найбільш надійними матеріалами є гума та пластик. При використанні таких проставок не відбудеться деформації кузова, вони майже непомітні в підкапотному просторі, плюс до всього вони дуже міцні і при їх використанні виключається поява ділянок уражених корозією. Пластикові проставки дещо краще гумових, оскільки в зимовий період знос останніх дещо збільшується, а значить зменшується і термін їх служби.