Як вибрати адміністратора магазину.

Знайти хорошого адміністратора - завдання багатьох власників магазинів. Переманити з іншого підприємства - хороший варіант, але краще цього не робити. Досвід - це завжди добре, але перебудовувати людини під себе не так вже просто. В цьому випадку краще вдатися до самостійного пошуку.
Вам знадобиться
  • - кадрове агентство;
  • - комп'ютер з інтернетом.
Інструкція
1
Як відомо, адміністратор магазина повинен бути в курсі всього, що відбувається на підприємстві. Йому повинні бути притаманні такі якості, як багатофункціональність і мобільність, комунікабельність і відмінні навички спілкування по телефону. Крім того, він повинен вести документацію, тому буде потрібно додатковий навик роботи з інформацією (вміти аналізувати і зіставляти дані). Також в обов'язки адміністратора входять різні грошові операції - проведення розрахунків з постачальниками, замовлення нових товарів. Тут буде потрібно відповідальність. Лідерські якості та швидке знаходження спільної мови з людьми (продавцями, товароведами) також обов'язкові.
2
Отже, приступайте до пошуку. Зверніться в кадрове агентство. Тут вам підшукають декілька кандидатур, оптимально відповідних під ваші вимоги (наприклад, виходячи з даних по резюме, попереднього досвіду роботи і т.д.).
3
Відберіть потенційних адміністраторів, запросіть на співбесіду, поспілкуйтеся з ними. Попросіть принести рекомендації з попередніх місць роботи, дізнайтеся причину звільнення (якщо людину звільнили).
4
Якщо це можливо, поговоріть з колишнім начальством підприємства, в якому працював кандидат на вакантну посаду в вашому магазині.
5
Запропонуйте потенційному працівнику пройти у вас випробувальний термін. Якщо протягом двох-чотирьох тижнів вас все влаштовує і нічого не викликає претензій - сміливо беріть такого працівника.
6
Зайдіть на спеціалізовані сайти в інтернеті. Там теж можна знайти хорошого працівника з досвідом, тільки вже не через посередників, а напряму. Розмістіть своє оголошення, вкажіть умови роботи, обов'язки і розмір заробітної плати (найчастіше, це визначальний показник для здобувача). Обов'язково вкажіть адресу електронної пошти і характер інформації, яку ви б хотіли знати (наприклад, попросіть надіслати резюме). Далі дійте за звичайною схемою - відбираєте кандидатів, призначаєте співбесіду, домовляйтеся про зустріч.