Як іммігрувати в США.

Сполучені Штати Америки - країна досягнень і що збуваються мрій. Щороку мільйони людей іммігрують в Штати. Є деякі способи і програми легальної еміграції в США.
Інструкція
1
Оформити візу можна в Посольстві в Москві. Цим способом оформляється імміграція, якщо у вас є близькі люди, котрі живуть у США, або якщо у вас є видатне досягнення в областях спорту, мистецтва, науки або готові внести великі гроші в економіку США. Термін петиції за цією програмою становить до десяти років.
2
Можна оформити візу нареченої, якщо у вас є потенційний жених-громадянин США. Самий каверзне момент в оформлення такої візи нареченої є необхідність доводити зустріч, що відбулася між майбутніми молодятами. Документи оформляються у зв'язку з виїздом з метою укладення шлюбу. З громадянином США може плануватися укладання шлюбу, якщо він має достатньо коштів і зможе утримувати наречену. Така віза видається на дев'яносто днів для укладення шлюбу.
3
Існує розіграш віз за програмою Грін Кард. Розіграш проводиться один раз в році. Виїзд в США в разі виграшу після подачі заявки здійснюється через два роки. Відбирається п'ятдесят п'ять тисяч заявників з усього світу, виключаючи ті країни, в яких підвищений рівень імміграції. У разі успіху потрібно буде пройти співбесіду в Посольстві, представляти документи, доводити рівень освіти, підтверджувати наявність коштів. Заявки на участь у лотереї приймаються в період з жовтня і до кінця кожного року. Також тільки в жовтні стає відомо, чи буде РФ брати участь у лотереї Грін Кард. В останні роки Росію виключали з розіграшу.
4
Ще один варіант - це імміграція через робочу візу. Воно передбачає собою запрошення від американської компанії який-небудь, іноземному громадянину для роботи в Штатах. Така віза видається на три роки, але якщо роботодавець задоволений працівником, він може виступити його спонсором після закінчення терміну дії візи. В цьому випадку кандидат отримує Грін Кард і постійне місце проживання в США. Така процедура називається отриманням статусу постійного жителя через трудовий договір.
Зверніть увагу
Як іммігрувати в США - способи імміграції в США, отримання грінкарти, отримання американського громадянства, возз'єднання родинних зв'язків, політичний притулок, біженство, отримання робочої візи Н-1В, шлюб з громадянином США, бізнес віза.
Корисна порада
США - країна іммігрантів, щорічно мільйони людей іммігрують в США. Існує кілька способів і програм легальної імміграції в США. За якими можна оформляти імміграційні документи, перебуваючи в США або за межами США (в Росії). Перший спосіб (прямий) - оформити імміграційну візу в Посольстві США в Москві, це можливо за програмою імміграції возз'єднання з сім'єю, візі нареченої/нареченого, за програмою лотереї Грін Кард або візі інвестора
Австралія заслужено займає 3 місце за рівнем життя серед всіх країн, випереджаючи США, Німеччину, Великобританію, Італію, Францію, Швейцарію і т.д. Тут високий рівень заробітної плати, недороге житло, маленькі податки, добре розвинена соціальна система обслуговування. Крім усього, в цій країні унікальний клімат. Це все і робить країну привабливою для переїзду іноземців на постійне місце проживання. Але це держава проводить дуже строгу політику відбору кандидатів.
Інструкція
1
Щоб мати можливість постійно жити і працювати в Австралії без обмежень, користуватися соціальним та медичним забезпеченням, необхідно оформити постійну імміграційну візу. Є чотири види програми для видачі візи: професійна, бізнес-імміграція, сімейна, гуманітарна.
2
Якщо ви маєте професію, затребувану в Австралії, знаєте англійську мову на високому рівні, є досвід роботи, немає судимості, то у вас є всі шанси переїхати в Австралію . Але є обмеження за віком: бажаючі переїхати повинні бути молодше 45 років. Для переїзду вам знадобиться пройти медичний огляд, стан здоров'я буде оцінено за спеціальною шкалою. Причому легше буде отримати громадянство одиноким молодим дівчатам, тому, що в Австралії відсоток чоловічого населення вищий.
3
Існую ще сімейні програми, спрямовані на возз'єднання сімей. За цими програмами в Австралію до родичів можуть переїхати їх батьки, діти, подружжя. Для тих, хто тільки ще планує укласти шлюб з австралійцем, отримає спочатку тимчасову візу.
4
Підприємці, які мають досвід управлінської діяльності і досвід в бізнесі, володіють достатніми коштами, щоб організувати бізнес в Австралії можуть отримати міграційну візу, а через 2 роки стати жителем Австралії. На даний момент в Австралії діє спеціальна «Гуманітарна програма», яка допомагає людям з різних країн Світу, якщо вони опинилися в біді знайти постійне пристанище і влаштувати своє життя.