Як дати оголошення про пошук роботи. Як правильно подати оголошення про пошук роботи.

Кожна людина хоча б раз у житті стикався або зіткнеться з пошуком роботи. Незалежно від того, чи має він вищу освіту, досвід роботи у своїй сфері діяльності чи ні, від правильної подачі оголошення, тобто піднесення інформації, залежатиме бажання роботодавця призначити співбесіду.
Вам знадобиться
  • - газета про пошук роботи;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Подача оголошення про пошуку роботи - перший крок до працевлаштування. Існує кілька способів подати оголошення : через кадрове агентство, через спеціалізовані сайти в інтернеті, через бази даних в регіонах. Для того, щоб правильно скласти оголошення , необхідно точно визначитися, яку посаду ви хочете займати (якщо, звичайно, дозволяє освіту і досвід роботи ) і чого ви хочете від нової роботи .
2
Сядьте і письмово дайте відповідь на питання по типу: що б ви хотіли отримати від роботи , для чого вам потрібна якась конкретна посада. У вас повинно вийти не менше десяти пунктів. Випишіть все, що вмієте, знаєте, з чим вже мали справу в роботі, що у вас виходило і не виходило. Не думайте, що це нікому не потрібно. Це потрібно вам, щоб найбільш точно визначитися з текстом оголошення, яке важливо донести до потенційного роботодавця так, щоб йому захотілося запросити на роботу саме вас.
3
Напишіть текст оголошення із зазначенням бажаної посади, досвіду роботи в даній сфері, віддається перевага графіком роботи і рівнем заробітної плати.
4
Складіть резюме. Зазвичай його прикріплюють до об'яви про роботу, коли залишають його на спеціалізованих сайтах. Також резюме може зажадати і роботодавець під час співбесіди. У даному документі необхідно вказувати особисті дані, навички та вміння, володіння мовами, наявність дипломів з тієї чи іншої спеціальності, місця навчання (школи, коледжі, університети, курси), досвід роботи в тій чи іншій сфері, оформлений в роках.
5
Подайте оголошення в місцеву газету про роботу. Це можна зробити по телефону, особисто приїхати до редакції або ж розмістити на сайті газети в інтернеті (якщо він є).
6
Зайдіть в інтернет. Там є багато різних баз даних про вакансії в конкретному регіоні, куди можна додати про своє оголошення з прикріпленим резюме, а також на спеціалізовані сайти працевлаштування (наприклад, trud.ua).
Корисна порада
Зверніться в кадрові агентства. Там допоможуть розмістити ваше оголошення, запропонують відповідні вакансії.