Як зв'язати іграшку кішку гачком.

Кішки є улюбленцями дітей і дорослих. Тому зображення цих домашніх тварин може прикрасити будь-яку річ. Дуже цікаво виглядають в'язані кішки, які стануть чудовим подарунком для друзів і дітей. Зв'язати м'яку іграшку у вигляді кішки можна своїми руками, використовуючи підручні матеріали.
Вам знадобиться
  • - вовняні нитки білого кольору та інших кольорів;
  • - холофайбер для набивання;
  • - гачок № 2.
Інструкція
1
Почніть в'язати іграшку з задніх лап. Зв'яжіть кільце і обв'яжіть його стовпчиками. Другий ряд пров'яжіть подвійними стовпчиками в кожен стовпчик попереднього ряду. Загалом має вийти 12 стовпчиків в другому ряду. У третьому ряду пров'яжіть по одному стовпчику в кожен стовпчик, розташований в другому ряду. В'язання повинно підніматися вгору.
2
Четвертий ряд в'яжіть за дві дужки. Всього таким чином пров'яжіть 12 стовпчиків. Потім поміняйте нитку на той колір, яким будуть в'язатися штани кошеня. Для цього захопіть нову нитку гачком і протягніть через останню петлю з білої пряжі. По спіралі пров'яжіть 12 стовпчиків нової ниткою.
3
Зв'яжіть п'ять рядів і обірвіть нитку. Затягніть останню петлю. Перша лапка закінчена. Тепер в'яжіть другу. Зробіть повітряну петлю, протягніть її через робочу, щоб перейти на наступний ряд. Зв'яжіть чотири стовпчики.
4
З'єднайте обидві лапки, провязав стовпчик між ними. Всього зв'яжіть ще три стовпчики, щоб міцно з'єднати лапи між собой.Перейдіте до тулуба іграшки. В'яжіть по спіралі. У першому ряду пров'язуйте крайні стовпчики, які з'єднують лапки. Зв'яжіть ще кілька рядів по спіралі, а потім набийте лапки кошеня холофайбером. Змініть колір нитки для початку в'язання светри.
5
Новій ниткою зв'яжіть шість рядів. У сьомому ряду робіть убавленія. Для цього протягують гачок в наступний стовпчик, захоплюючи при цьому нитку і простягаючи через стовпчик. Після просмикніть гачок в новий стовпчик і протягніть нитку. Виконуйте убавленія до тих пір, поки не залишиться три петлі на гачку.
6
Простягніть нитку через що залишилися три петлі. Далі в'яжіть, пров'язуючи разом четверту і п'яту петлі. У наступному ряду зменшуйте ще більше - пров'язуйте разом кожні 3 петлі. Закріпіть нитку стовпчиком. У заготівлі з'явиться отвір, через який набийте тулуб холофайбером.
7
Приступайте до в'язання передніх лапок. Перший ряд зв'яжіть з шести стовпчиків і в'яжіть по спіралі. У кожен другий стовпчик попереднього ряду пров'язуйте разом по два стовпчики. Пров'яжіть ще три ряди. Ображати нитку і закріпіть її. Аналогічним чином зв'яжіть другу лапку.
8
Зв'яжіть хвіст. У першому ряду кільце обв'яжіть п'ятьма стовпчиками. Потім зв'яжіть сім рядів без додатків і убавленій. Закріпіть нитку.
9
Починайте в'язання голови. Зі звичайних стовпчиків зв'яжіть кулю. Набейте голову холофайбером через отвір, закрийте отвір стовпчиками. Окремо зв'яжіть вуха і мордочку кішки. Пришити їх, а також ніс і очі з намистин до голови. В'язана іграшка кішка готова.