Як бути завжди модною.

Погнатися за модою неможливо - стрімко мінливі тенденції і безліч трендів не дозволяють точно слідувати всім актуальним віянням, не відступаючи від них ні на крок. Але залишатися стильною, носити елегантні речі, стежити за тим, щоб образ відображав внутрішній стан, може будь-яка жінка - саме в цьому проявляється вміння залишатися завжди модною.
Інструкція
1
Найбільшою помилкою, яку ви можете зробити, є сліпе слідування моді. Підбирайте собі одяг, враховуючи свій вік, спосіб життя, особисті уподобання. Важливу роль в цьому відіграє створення базового гардероба, основу якого складають речі класичні, перевірені і завжди модні, а актуальні в певному сезоні елементи повинні складати не більше 1/3 від обсягу платтяної шафи. Завжди пам'ятайте, що будь-яка модна річ має класичну основу, тому експериментуйте в рамках консерватизму. Активно використовуйте аксесуари - з їх допомогою ви можете урізноманітнити образ, міняючи його кардинально або лише підкреслюючи найяскравіші та оригінальні риси. Аксесуарів у вашому гардеробі має бути якомога більше.
2
Наявність власного стилю - визначальний момент. Саме він формує уявлення про жінку як про особистість, чия індивідуальність виділяє її із загальної маси. Залиште спроби скопіювати стиль знаменитої актриси або співачки - знайдіть свій образ, попрацюйте над іміджем. Постарайтеся дізнатися про себе все - цветотип, ідеально сидять фасони і крій, підходящі зачіски і варіанти макіяжу. Тоді ви зможете вибирати собі одяг самостійно, керуючись своїми знаннями, не вдаючись до допомоги подруг і консультантів, чия думка часто буває суб'єктивним.
3
Якщо ви вирішили придбати щось особливо незвичайне, свіже і модне, то згадайте про те, що трендові штучки зазвичай тримаються на піку популярності кілька сезонів. Не поспішайте купувати одяг або аксесуари, слідуючи першим поривам - обміркуйте можливі комбінації, почекайте більш вдалих забарвлень або фасону.
4
Бути здоровою і доглянутою - це завжди модно. Слідкуйте за вагою, правильно харчуйтеся, не дозволяйте собі розпускатися і хандрити. Ваші руки, волосся і шкіра повинні виглядати бездоганно. Використовуйте всі засоби для виявлення і підтримки власної привабливості - декоративна та доглядає косметика, салонні процедури, самореалізація. Ви повинні справляти враження успішного і щасливого жінки, навіть якщо насправді це не так.