Як вставити фото в рамку в Фотошопі російською мовою. Як додати в картинку посилання.

У мережі інтернет багато інструкцій для програми Adobe Photoshop з інтерфейсом англійською мовою. Робота в русифікованої версії цього графічного редактора мало чим відрізняється від роботи в англомовному додатку. Щоб вставити фото в готову рамку в програмі Adobe Photoshop російською мовою, необхідно знати, як переводяться назви кнопок та пунктів меню.
Інструкція
1
У більшості випадків готова рамка для фото графії - це зображення, збережене на окремому шарі. Порожній шар, розташований під рамкою, призначений для того, щоб ви вставили на нього своє фото. Якщо такого шару немає, створіть його самостійно. Шар «Задній план» в програмі закріплений, тому доведеться виконати кілька додаткових дій.
2
На панелі інструментів «Шари» клікніть правою кнопкою миші по шару «Задній план» і виберіть у спадному меню пункт «Створити дублікат шару», задайте йому ім'я (не обов'язково) і натисніть на кнопку «Так». Далі клікніть по шару «Задній план» лівою кнопкою миші, щоб виділити його, і натисніть на панелі інструментів шару значок «Створити новий шар». Знову виділіть шар «Задній план» та натисніть на значок у вигляді кошика "Видалити шар».
3
Другий варіант простіший: клікніть двічі на поле «Задній план» по значку у вигляді замку лівою кнопкою миші, у вікні «Новий шар» натисніть кнопку «Так». Або клікніть по шару правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає команду «Із заднього плану». Підтвердіть операцію. Шар буде «розкріплені». Створіть новий шар і перетягніть, утримуючи ліву кнопку миші, під шар «Задній план».
4
Якщо буде необхідно, на шарі, в якому збережена рамка, за допомогою інструменту виділення і кнопки Delete на клавіатурі (або інструмента «Ластик») очистіть поле, в якому повинна розміщуватися фото графия. Воно має бути прозорим. Далі відкрийте файл зі своєю фото графа і скопіюйте зображення в буфер обміну. Для цього виділіть фото за допомогою інструменту "Виділення" або виберіть в розділі меню «Виділення» команду «Все». Натисніть клавіші Ctrl і С або в меню «Редагування» виберіть команду «Скопіювати».
5
Поверніться в документ з рамкою, виділіть лівою кнопкою миші мініатюру створеного вами порожнього шару і введіть клавіші Ctrl і V або у верхньому рядку меню в пункті «Редагування» виберіть команду «Вставити». Масштабуйте вставлену фото графию. Для цього клікніть по зображенню правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду «Вільне трансформування». Підведіть курсор миші до кута фото графії і, утримуючи ліву кнопку миші, відрегулюйте потрібний розмір зображення. Щоб пропорції не порушувалися, одночасно натисніть і утримуйте клавішу Shift.
6
Після того як ви розмістите свою фото графию в потрібному місці рамки і підберете правильний масштаб, клікніть в панелі інструментів «Шари» по будь-якому з шарів правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду « Виконати зведення ». Збережіть готове зображення в зручному для вас форматі і потрібної директорії, викликавши в меню «Файл» команду «Зберегти як».
Зверніть увагу
Описаний порядок не обов'язковий. Ви можете спочатку вставити своє фото на новий шар, потім «розкріпити» шар «Задній план», поміняти шари місцями і очистити область всередині рамки.