Як підібрати зимовий тур.

Ваш відпустку цього року припав на зимовий період? Або ви просто вирішили відпочити від щоденної суєти і відправитися на вихідні кудись відпочити? У будь-якому випадку перед вами постане питання «Як підібрати зимовий тур?». Відпочивати взимку нітрохи не гірше, ніж влітку, потрібно просто правильно вибрати напрямок і тип відпочинку.
Інструкція
1
Для початку визначіться, чим ви хочете зайнятися на відпочинку: чи хочете ви повалятися на пляжі, покататися на гірських лижах, пройтися по магазинах або подивитися цікаві пам'ятки. Ви можете відпочити в таких же кліматичних умовах, щоб не обтяжувати організм великою різницею темпера тур , а можете сміливо поміняти зимову холоднечу на тепле сонце і ласкаве прозоре море.
2
Залежно від відповіді на перше питання вам необхідно вибрати країну для відпочинку. Для любителів полежати весь день на пляжі в зимовий період багатий вибір екзотичних напрямків: Таїланд, Мальдіви, Індонезія, Домінікана, Хайнань. Також дуже популярний в зимовий час відпочинку Єгипет - як одна з найпопулярніших і традиційно недорогих країн. Якщо ви хочете в основному покататися на гірських лижах, то можете розглянути багатий вибір курортів: взимку можна прекрасно покататися на альпійських схилах Європи, рідних горах Сочі-менш популярних гірських схилах Туреччині або Болгарії. Для тих, хто хоче познайомитися з багатою історією і цікавими пам'ятками інших країн - саме час проїхатися по європейських столицях (наприклад відвідати Прагу, Париж чи Рим) або заглянути до Фінляндії в гості до Санта-Клаусу. Для бажаючих поєднати пляжний відпочинок з вдалим шопінгом рекомендуються тур и в ОАЕ під час розпродажів.
3
Після цього необхідно визначитися з датами поїздки. Ціни на тур и в період середини грудня і середини січня з року в рік є одними з найнижчих. Відпочинок в «низький сезон» по кишені навіть студентам і пенсіонерам, адже саме в цей період через відсутність великого попиту готелі, тур оператори і авіакомпанії пропонують безліч знижок і спецпропозицій. У той час як найбільш популярні святкові дати припускають значно більш істотні витрати на путівки, в багатьох готелях з доплатою за новорічні та різдвяні вечері.
Корисна порада
У зимовий час (за винятком турів на Новий Рік та Різдво) досить багато гарячих турів і спецпредложденій, тому ви можете відпочити за цілком розумну ціну.