Як лікувати очі після зварювання. очі і зварювальний апарат.

Недотримання правил техніки безпеки при роботі зі зварювальним апаратом часто призводить до опіку сітківки очей - електрофотоофтальміі. Це важке ураження, що супроводжується різзю, сльозотечею і світлобоязню. Можливі наслідки цього захворювання - зниження зору і сліпота. Як лікувати очі після зварювання?
Інструкція
1
Отримавши опік сітківки, хворий найчастіше кілька годин почувається нормально. І тільки до вечора з'являються болісні, різкі відчуття: біль і печіння. Піти до лікаря в той же день зазвичай не представляється можливим. Зняти неприємні симптоми можна і в домашніх умовах, проте це не привід скасовувати візит до офтальмолога на наступний день, оскільки тільки він зможе визначити глибину ураження і призначити правильне лікування.
2
Прийміть знеболююче (диклофенак, анальгін та ін.) І антигістамінний (супрастин, Тавіг та ін.) Кошти. Затемните кімнату або пов'яжіть на очі темну пов'язку. Зробіть на очі холодний компрес. Попередньо медики рекомендують закапати антибактеріальні або протизапальні краплі, наприклад, Тобрекс, тауфон, ципромед, тобрадекс, Визин або дексаметазон. Добре в таких випадках допомагає тетрациклінова мазь, яку потрібно закладати під нижню повіку два рази на день.
3
Промийте очі настоєм з ромашки або міцним чаєм. Для цього візьміть два ватних тампона, рясно змочіть їх настоєм і промивайте очі у напрямку до носа. Щоб підсилити дію активних компонентів настоїв, їх можна використовувати і для компресів.
4
Скористайтеся одним з безлічі засобів, які пропонує народна медицина. Полегшити різь при електрофотоофтальміі допомагають компреси з дитячої сечі, листя капусти, тертої картоплі.
5
Щоб прискорити загоєння, накладайте мазь, котра прискорює відновлення клітин, наприклад, актовегін або солкосерил. На вулиці деякий час слід з'являтися тільки в сонцезахисних окулярах.
Корисна порада
Як можна уникнути поразки сітківки від зварювання? Природно, на неї не можна дивитися, а працювати потрібно в спеціальній масці. Якщо ви проходите мимо працюючого, потрібно не закривати очі, а відвернутися в протилежну від зварювального апарату сторону або закрити обличчя рукою.