Як зайти в recovery меню. Як зайти в меню на телевізорі.

Recovery Menu на PSP призначене для відновлення пошкодженої кастомной прошивки пристрою, виконання операцій установки необхідних плагінів, редагування параметрів процесора і т.п. Щоб зайти в це меню, зробіть наступне.
Інструкція
1
Виконайте вимикання мобільного пристрою. Для цього перемістіть перемикач в положення "Виключено" і дочекайтеся зникнення зеленого індикатора.
2
Увімкніть PSP, пересунувши перемикач в положення «Включено» і одночасно натиснувши праву кнопку Shift.
3
Утримуйте кнопку Shift натиснутою до моменту появи діалогового вікна Recovery Menu і ознайомтеся з базовими настройками обраного меню : - Exit - завершення роботи діалогового вікна; - Registry Hacks - запуск флеш-плеєра і wma; - Plugins - режим установки обраних плагінів; - CPU speed - зміна параметрів швидкості процесора пристрої; - Advanced - режим розширених налаштувань, призначений для досвідчених користувачів; - Run Program At - активація вибраного додатка; - Configuration - зміна параметрів настройки пристрою; - Toggle USB - активація роботи в режимі USB.
4
Скористайтеся опцією Skip SCE logo для скасування відображення логотипу Sony при завантаженні або виберіть можливість приховування пошкоджених даних в каталозі «Гра» в пункті Hide Corrupt Icons (в меню Configuration).
5
Запускайте офіційні додатки корпорації Sony за допомогою пункту Game Folder Homebrew або включите бажану програму в автозапуск опцією Autorun program at/PSP/Game/Boot/EB OOT.PBP (в меню Configuration).
6
Використовуйте функцію Use No-UMD для можливості запуску вибраних додатків без диска або виберіть одну з бажаних опцій Fake Region/Free region для визначення необхідного регіону для UMD Video (в меню Configuration).
7
Не міняйте налаштування меню Advanced configuration без крайньої необхідності, оскільки це може привести до втрати працездатності пристрою.
8
Вкажіть бажану швидкість процесора в головному меню на пункту Speed in XMB або змініть швидкість процесора в додатках, використовуючи опцію Speed in UMD/ISO в каталозі CPU Speed.
9
Скористайтеся додатковою опцією зміни кнопки «Введення», наданої каталогом Registry Hacks і пам'ятайте, що вимкнення пристрою у режимі Recovery повинно виконуватися тільки командою Exit.