Як відкрити корпус монітора.

Відкривати корпус монітору слід тільки в особливих випадках і при наявності у вас відповідних навичок роботи з технікою. При виникненні певних несправностей найкраще відразу віднести його в сервісний центр і не займатися ремонтом в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - плоска викрутка;
  • - пластикова карта або негострий ніж.
Інструкція
1
Знайдіть опис вашої моделі монітора в інтернеті або перевірте самостійно, не використовувався Чи клей для скріплення стін корпус а. Підготуйте робочу поверхню з урахуванням того, що вам доведеться ставити на неї матрицю при розбиранні.
2
Вимкніть монітор від комп'ютера, джерела живлення, витягніть з його роз'ємів всі підключені дроти і огляньте його корпус , перевірте в ньому наявність кріпильних елементів (в деяких моделях можуть бути приховані спеціальними заглушками), зазвичай вони розташовуються на задній стінці пристрою.
3
Відкрутіть кріпильні болти і зніміть монітор з підставки. Якщо з останнім у вас виникли певні проблеми, прочитайте на перших сторінках керівництва користувача, як правильно знімати монітор з підставки у вашому випадку (зазвичай використовуються спеціальні засувки, на які потрібно натиснути і потягнути підставку).
4
Подденьте корпус монітора за допомогою плоскої викрутки або неострого столового ножа. У випадку, якщо він зроблений з дуже щільного пластика, не використовуйте їх, для початку спробуйте зняти кришку корпус а руками.
5
Якщо у вашій моделі монітора використовувався клей для скріплення частин корпус а, скористайтеся широкою плоскою викруткою. Встановіть її на стик сторін корпус а, встановивши його у вертикальному положенні. Злегка вдарте по рукоятці викрутки зверху, поки не почуєте характерний тріск. Краще всього не докладати тут великих зусиль, щоб відкрити монітора, оскільки це може привести до поломки корпус а і пошкодження внутрішніх складових.
6
Далі піддіньте корпус монітора по периметру за допомогою пластикової картки і відкрийте задню кришку. Для подальшого розбирання монітора, у разі необхідності, скачайте спеціальну сервісну інструкцію до вашої моделі і без неї не приступайте до самостійного ремонту.
Корисна порада
Не відкривайте корпус монітора до закінчення гарантійного терміну.
Розібрати монітор досить непросто, особливо, якщо робити це вперше самостійно. Якщо ви не впевнені у своїх силах, довірте цю справу фахівцям, тому як це досить складний процес, що вимагає від вас граничної уважності і акуратності.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Вимкніть монітор з електромережі і від'єднайте від нього мережевий провід та кабель підключення до відеоадаптера. Зніміть монітор з підставки, якщо це можливо, оскільки розібрати монітор в такому вигляді набагато простіше. Зазвичай поставка знімається важко, крім цієї деталі ніде більше не застосовуйте силу - інші повинні зніматися легко, крім тих випадків, коли вони не приклеєні або не скріплені болтами.
2
Зверніть увагу, що ті моделі моніторів, для складання яких застосовувався клей, найкраще не розбирати в домашніх умовах, а звернутися в спеціальний сервісний центр, оскільки ви можете пошкодити корпус пристрою.
3
Переверніть монітор матрицею вниз. Відкрутіть всі доступні вашому зору кріпильні елементи з корпусу монітора , зверніть увагу, що в деяких моделях болти можуть бути заховані за спеціальними заглушками, щоб не псувати зовнішній вигляд. Після того як всі болти будуть видалені, злегка подденьте і зніміть кришку монітора .
4
Якщо вам потрібно зняти кришку монітора ноутбука, відключіть його від джерела живлення, закрийте і переверніть. Відкрутіть болти задніх панелей, вийміть жорсткий диск, це потрібно в тому випадку, якщо у вас над клавіатурою немає панелі додаткових кнопок. Від'єднайте шлейф її підключення до материнської плати, акуратно притримуючи його за основу. Знайдіть дроти підключення монітора і від'єднайте їх.
5
У разі якщо над клавіатурою є спеціальна панель додаткових кнопок, акуратно подденьте і від'єднайте її для доступу до проводів підключення монітора . Вийміть заглушки з болтів монітора , від'єднайте екран від корпусу ноутбука і відкрутіть болти з передньої панелі. Акуратно підчепивши кришку монітора , зніміть її. Якщо ви збираєтеся витягувати матрицю, найкраще робити це на великій застеленій тканиною поверхні, щоб не втратити дрібних деталей.
Зверніть увагу
Під кришкою монітора містяться дрібні деталі, які легко втратити або пошкодити.
Корисна порада
Не розбирайте монітор до закінчення терміну гарантії на пристрій.