Як зберегти картинку в Excel.

Найчастіше при роботі в програмі Excel користувачі стикаються з проблемою неможливості збереження зображень з меню даної програми. Тут можливі кілька варіантів.
Інструкція
1
Для того щоб зберегти картинку , що знаходиться в програмі Microsoft Office Excel, скористайтеся спеціальним кодом, який витягує графічні файли з книг даної програми і зберігає їх у вигляді окремого елемента. Написати такий код можна самостійно, а також ви можете скористатися готовими.
2
Скористайтеся також більш простим способом для витягання зображень з книги Excel. Тут вам знадобиться відкрити його і зберегти у форматі як веб-сторінку - в html. Після цього запам'ятайте папку, в яку ви виконували збереження вашого файлу, знайдіть в ній з'явилася папку Images або папку з назвою веб-сторінки, яку ви зберегли. Знайдіть в ній окремо потрібні вам зображення.
3
Також витягніть зображення з програми Excel за допомогою стандартного редактора, встановлюваного разом з Windows. Для цього відкрийте ваш Excel-файл і зробіть скриншот екрана за допомогою кнопки PrintScreen в правому верхньому куті клавіатури.
4
Після цього запустите графічний редактор, виберіть створення нового файлу, натисніть в редагуванні на функцію «Вставити», після чого виконайте кадрування на ваш розсуд. Єдиний мінус - зображення можуть бути не в тій якості і дозволі, що і аналоги.
5
Ви також можете розтягнути картинку в Excel на максимально можливий розмір, який обмежений параметрами дозволу екрану. Краще всього, якщо при цьому у вас в налаштуваннях робочого столу встановлено максимальної значення даного параметра.
6
Після цього ви можете повернути дозвіл і скопійоване картинку використовувати в потрібних вам цілях. Також непоганий варіант - пошук картинки в інтернеті, але на це може піти багато часу, а зображення може бути унікальним. Надалі робіть копії картинок, які задієте при редагуванні файлів.
Корисна порада
Користуйтеся перетворенням файлу у веб-сторінку, це найшвидший варіант.