Як збільшити масштаб Мозілли. масштаб з клавіатури.

Для зручності перегляду інтернет-сторінок практично в кожному браузері є спеціальні пункти меню, налаштовують їх зовнішній вигляд і масштаб. Також управління в деяких випадках буває доступно і з клавіатури.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленим браузером.
Інструкція
1
Для того щоб збільшити масштаб в браузері Mozilla Firefox, скористайтеся клавішею Ctrl і колесом прокрутки на миші. Швидко вперед збільшує масштаб , а назад - зменшує його. Також можливі варіанти з одночасним натисканням клавіш Ctrl і +, а для зменшення, відповідно, використовується поєднання Ctrl і -. Якщо ви захочете відновити вихідний масштаб сторінки сайту, використовуйте клавіші Ctrl + 0. В основному дана послідовність дій також характерна для браузерів Safari, Internet Explorer і так далі.
2
Для управління розміру шрифту в браузері перейдіть до налаштувань зовнішнього вигляду Mozilla Firefox. Це робиться за допомогою пункту меню «Параметри». У разі, якщо при збільшенні масштаб а чи збільшенні шрифта в Mozilla Firefox вам все одно незручно переглядати веб-сторінки, налаштуйте згладжування шрифтів. Це робиться і в меню налаштувань програми, і в меню правління зовнішнім виглядом операційної системи при натисканні властивостей в контекстному меню робочого столу.
3
У разі якщо вас не влаштовує не тільки розмір букв веб-сторінки, але і самого меню браузера, переконайтеся в тому, що у вас встановлено відповідний дозвіл монітора. Змінити його ви можете в меню налаштувань зовнішнього вигляду у властивостях робочого столу, клацнувши по ньому правою кнопкою миші.
4
Якщо шрифт вам здається занадто маленьким, встановіть менше значення дозволу монітора, дотримуючись пропорційне співвідношення його сторін. Якщо вам необхідно налаштувати величину шрифту для кожного елемента операційної системи, скористайтеся кнопкою «Додатково» в даному меню.
5
За допомогою випадаючих списків налаштуйте особливі параметри для тих елементів, які на ваш розсуд мають маленький розмір шрифту. Після цього застосуйте і збережіть пророблені зміни.
Корисна порада
Набудовуйте згладжування шрифтів.