Як видалити розмови в skype.

Skype - це спеціальна програма, використовувана для здійснення розмов через інтернет за допомогою мікрофону і веб-камери. Також для даної програми доступні функції чату і пересилки файлів.
Вам знадобиться
  • - доступ до комп'ютера і програмі.
Інструкція
1
Запустіть програму Skype на вашому комп'ютері, введіть свій логін і пароль і дочекайтеся завантаження особистих параметрів в системі. Відкрийте меню «Інструменти» через верхню панель, перейдіть до налаштувань безпеки виберіть пункт «Очистити історію чату». Застосуйте і збережіть зміни.
2
Для того щоб відключити на вашому комп'ютері запис історії розмов і чатів в програмі Skype, відкрийте настройки і перейдіть до розділу чатів та СМС-повідомлень, після чого виберіть варіант «Не зберігати історію». Застосуйте і збережіть зроблені зміни.
3
У разі якщо ваша версія програми Skype не підтримує такий варіант видалення історії розмов, скористайтесь видаленням вручну. Оскільки всі часті і записи про дзвінки в програмі Skype записуються на жорсткий диск у вигляді файлу, вам потрібно всього лише знайти його на вашому комп'ютері.
4
Для цього включите відображення прихованих елементів системи в настройках зовнішнього вигляду папки з відповідного меню панелі керування. Там же, крім включення відображення прихованих файлів і папок зніміть галочку з параметра «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Застосуйте і збережіть зміни.
5
Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і зайдіть в ваш локальний диск. Виберіть папку "Documents And Settings", після чого перейдіть в директорію, приналежну адміністратору комп'ютера. В "Application Data" перейдіть в директорію програми Skype, далі видаліть файл з розширенням .dbb з папки з вашим ніком.
6
Далі закрийте провідник і відкрийте програму Skype (вона повинна бути закрита під час видалення файлів вручну), виберіть вхід до вашого профілю і перевірте, віддалилася Чи історія дзвінків і повідомлень. Якщо ви все зробили правильно, то історія зітреться. Такий варіант актуальний для користувачів останніх версій.
Корисна порада
Налаштуйте автоматичний режим видалення історії.