Як створити електронну базу даних. Як створити базу даних на людину.

База даних являє собою файл, що містить набір логічно пов'язаних між собою даних, а також їх опис, який призначений для задоволення інформаційних потреб, наприклад, підприємств і організацій.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Access.
Інструкція
1
Скористайтеся для створення бази даних додатком Microsoft Access. Один із способів, яким ви можете зробити базу даних - це майстер баз даних. Він пропонує вже готові шаблони і обмежений набір параметрів, щоб налаштувати базу .
2
Відкрийте програму Microsoft Access, щоб створити базу даних. Клацніть по кнопці «Створити» на панелі інструментів. Потім з групи «Створення файлу» виберіть «Шаблони» - «На моєму комп'ютері». Із запропонованого списку шаблонів у вкладці «Бази даних» виберіть відповідний, клацніть «ОК». У вікні введіть ім'я файлу і вкажіть місце збереження, клацніть «ОК». Далі йде інструкція майстра, створіть таблиці і виберіть для них потрібні поля.
3
Створіть базу даних «з нуля» - для цього клацніть по кнопці «Створити», виберіть пункт «Нова база даних Access» у вікні «Файл нової бази даних» введіть ім'я, вкажіть місце збереження і клацніть кнопку «Створити». Далі перейдіть у вкладку «Таблиці». Таблиця є основним елементом бази, в якому зберігається основна інформація.
4
Клацніть «Створити», виберіть пункт «В режимі конструктора». Введіть у вікні імена полів (стовпців), виберіть тип поля зі списку в залежності від призначення того чи іншого поля (текстовий, числовий). Виберіть і встановіть ключове поле. Збережіть таблицю.
5
Створіть аналогічно необхідну кількість таблиць бази, заповніть їх даними - для цього відкрийте таблицю в режимі перегляду. Створіть зв'язку між таблицями. Для цього перейдіть в меню «Сервис», виберіть «Схема даних». У вікні, додайте всі таблиці.
6
Розташуйте поруч дві зв'язуються таблиці, перетягнете ключове поле однієї таблиці на відповідне йому поле іншої. Аналогічно зв'яжіть всі існуючі таблиці. Це дозволить спростити подальшу роботу з базою і створювати в ній додаткові елементи (запити, звіти, форми).