Як клеїти вуха собаці. пінчер проклейка вух.

У кожної породи собак існують свої стандарти. Досить часто власники стикаються з проблемою постановки вух своїм вихованцям. Слід пам'ятати, що непрофесійно виконана процедура може призвести не тільки до неправильної постановки вуха, а й до серйозних проблем зі здоров'ям цуценя. Тому довіряти проведення цих маніпуляцій рекомендується фахівцям. Але, якщо ви не боїтеся нашкодити малюкові і повністю впевнені у своїх силах, то можна спробувати підклеїти вуха самостійно.
Вам знадобиться
  • - лейкопластир на бавовняної основі;
  • - палички для чищення вух;
  • - дитяча присипка;
  • - ножиці
Інструкція
1
Ретельно прочистіть і знежирте вушну раковину цуценя. Візьміть лейкопластир і наріжте його на невеликі квадрати. Приблизний розмір квадратів - 1х1 см.
2
Почніть наклеювати підготовлені шматки пластиру з внутрішньої сторони вуха, від хряща в його підставі. Квадрати необхідно приклеювати з великим нахлестом, щільно притискаючи до вушної раковини.
3
Діючи за аналогією, проклейте все вухо до самого кінчика. Візьміть паличку для чищення вух і прикладіть його до отриманої «доріжці». Акуратно приклейте паличку, використовуючи такі ж шматки пластиру.
4
Підготуйте смуги з лейкопластиру шириною 12 і довжиною 30 см. Приклейте одну зі стрічок біля основи вуха з зовнішнього боку. Почніть обмотувати вухо, накручуючи пластир у напрямку до шиї цуценя і формуючи конус. Слідкуйте за тим, щоб не замотувати занадто туго і не перетиснути вуха . Під правильно сформований конус повинен проходити мізинець.
5
Припудрите вухо дитячою присипкою з внутрішньої сторони, під конусом. Підніміть вухо і повторно проклейте його, накручуючи пластир в тому ж напрямку. Другий шар обмотки потрібно розташувати нижче першого, як можна ближче до голови собаки - він повинен перекривати припудренние раніше місця. Проклейте друге вухо за аналогією з першим.
6
Відріжте стрічку лейкопластиру потрібної довжини і з'єднайте вуха один з одним у підстави, приклеївши «вісімку» з лейкопластиру. Щільно зафіксуйте петлі на кожному вусі, щоб вони не зсувалися. Відріжте невеликий шматочок пластиру і проклейте середину «вісімки», розташовану прямо над верхівкою цуценя.
7
Залиште вуха в такому стані на кілька. Щодня припудрюйте підставу вух дитячою присипкою, намагаючись щоб вона потрапила під сформований конус.
8
Уважно стежте за станом і поведінкою цуценя. Якщо малюк проявляє занепокоєння, або ви помітили запалення і почервоніння, необхідно негайно зняти пластир і обробити вушні раковини. Роздратування і расчеси обробляються антисептиком і присипаються антибактерицидними присипкою.
Маленькі вухаті йоркширські тер'єри - давні улюбленці шанувальників маленьких собачок. Ці грайливі непосиди підкуповують своєю енергією, серйозним для таких малюків характером, милою кудлатою мордочкою і вартими вушками. Але нерідкі випадки, коли у йорков вушка не встають самостійно. Тоді потрібна допомога господарів або ветеринарів по підклеювання вух. Є кілька способів клеєння вух Йорку.
Вам знадобиться
  • безпечний верстат для гоління або машинка для гоління (спеціальна для собак або звичайна), лейкопластир шириною 2-4 см, ножиці, сірники, ватяні вушні палички або зубочистки.
Інструкція
1
Підготуйте собачку для процедури подклеіванія вух. Слід видалити зайву шерсть з поверхні вушних раковин: спочатку з зовнішнього боку вуха акуратно, щоб не пошкодити вушну раковину, верстатом або спеціальної електричної бритвою збрити шерсть. Потім те ж саме зробити з внутрішньою стороною вушка. Збривати шерсть слід по ходу росту волосся, щоб не поранити шкіру. Фахівці рекомендують не збривати ті волосинки, які ростуть біля самого краю вушної раковини (вони утворюють своєрідну бахрому): за рахунок них вухо пізніше матиме трикутний правильний від.Нужно також прибрати сірку з вушка і вищипнути (по можливості) волоски з глибини вушної раковини.
2
Взяти пластир шириною 2-4 см і нарізати його смужками довжиною по 10 см. Пластир можна брати не самий липкий для того, щоб процедура відклеювання проходила потім легше. Але все залежить і від темпераменту собаки: деякі особливо активні особини здирають такий пластир, тому господарі пізніше переклеюють вуха вже самим міцно клеїться пластиром.
3
Розправити йорку вушко і з зовнішнього боку наклеїти пластир горизонтально підлозі, повернути відрізок пластиру і наклеїти його вже на внутрішню поверхню вушка. Ту ж операцію виконати з другим вушком. Зайвий стирчить пластир відрізати. Деякі фахівці радять для більшої жорсткості конструкції з зовнішньої або внутрішньої сторони вуха собаки пластиром приклеювати сірники, ватяні палички або зубочистки - вони підтримують вушко додатково, але робити це потрібно вкрай акуратно і ретельно, щоб йорк не поранилася по час гри.
4
Взяти ще один відрізок медичного пластиру і скріпити стоять вушка перемичкою так, щоб між ними була відстань близько 4 см.
5
Другий спосіб: Підготовлене і виголене вухо йорка згорнути в трубочку: взяти за зовнішній край вушка і обгорнути його навколо внутрішнього краю.
6
Взяти підготовлений (як описано в кроці 2) відрізок медичного пластиру і обгорнути їм згорнуте в трубочку вушко. Те ж саме виконати з другим вухом собачки. При цьому способі клеєння можна не скріпляти вушка між собою перемичкою.
7
З такими наклейками на вухах собачка повинна ходити від 3-10 днів (залежно від складності випадку), потім зробити одноденний перерву і знову клеїти вушка на той же період.
Зверніть увагу
Після клеєння вух через 2-3- години перевірте стан вушок: вони не повинні змінити колір, почервоніти або бути гарячими. Якщо присутні перераховані ознаки, то значить ви занадто міцно перетягнули вушко і потрібно терміново все переробити, інакше собачка може пострадать.Нужно бути особливо акуратним підклеюючи вуха трубочкою, так як не всім собакам даний вид підклеювання підходить. За вушками потрібно особливо стежити, так як при недотриманні правил гігієни згорнутому трубочкою вушку можуть з'явитися попрілості і розвинутися небажані мікроорганізми.
Корисна порада
Навіть якщо вушка цуценя стояли добре, то в період зміни зубів вони можуть впасти. Потрібно зробити клеєння вух і давати собачці більше їжі, що містить желатин і кальцій (можна придбати в аптеці препарати кальцію і давати їх малюкові в прописаних ветеринаром дозах) .Якщо йорк - вже доросла собака, а вушка так і не встали, незважаючи на зусилля господарів, то однією з причин цього може бути індивідуальна генетично обумовлена схильність собачки до цього. Варто змиритися і любити свого вихованця таким, яким він є.