Як створити фото для ВКонтакте.

Vk.com є найбільш відвідуваною російською соціальною мережею. Зважаючи постійної зміни інтерфейсу режим завантаження фотографій на даному ресурсі змінився. Це відноситься як до альбомів, так і до фотографій профілю.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - фотографія;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Для того щоб завантажити головну фотографію профілю, скористайтеся кнопкою «Редагувати фото» і серед отобразившихся варіантів виберіть відповідний. Тут ви можете вибрати варіант для установки вже існуючої фотографії на вашому комп'ютері в якості аватара або зробити фото за допомогою веб-камери.
2
Після того як фотографія завантажиться, відредагуйте її зменшену копію. Натисніть кнопку «Зберегти». Надалі після зміни аватара ваша попередня фотографія буде доступна в альбомі «Фотографії з моєї сторінки».
3
Для того щоб завантажити фотографії в альбоми в соціальній мережі «Вконтакте», переконайтеся в наявності у вас відповідного розділу в меню зліва. Якщо його немає, відзначте галочкою пункт «Мої фотографії» в настройках сторінки. Далі перейдіть до цього розділу і виберіть пункт створення альбому.
4
Напишіть його назву, опис; якщо необхідно, вкажіть коментар. Після цього перейдіть до завантаження фотографій . Виберіть потрібні за допомогою кнопки «Огляд»; відзначте, якщо потрібно, галочками режим завантаження зображень і дочекайтеся закінчення їх завантаження на сервер. Якщо потрібно, виконайте редагування кожної з них, відзначте людей і так далі. Після цього збережіть зміни.
5
У випадку якщо ви хочете встановити в якості головної фотографії профілю те зображення, яке раніше було завантажено вами, відкрийте його і в правому нижньому куті натисніть «Встановити в якості фотографії профілю». Після цього виберіть область зображення для обрізки, після чого натисніть «Зберегти».
6
Не встановлюйте в якості головного зображення профілю фотографії, які ви відредагували за допомогою спеціальних сайтів Avabomba і тому подібних ресурсів - все це виглядає негарно і вказує на відсутність смаку і невміння користуватися найпростішими навичками роботи в графічних редакторах.
Корисна порада
Не витрачайте багато часу на соціальні мережі - читайте книги.