Як перевозити кішку в машині.

Нерідко трапляються в нашому житті такі ситуації, коли необхідно вирушити в автомобільну подорож, взявши з собою кішку. Це може бути поїздка на дачу, зустріч з друзями, візит до родичів. Якщо тварина не привчене до автомобіля з дитинства, майбутня подорож для нього - це величезний стрес. Щоб без проблем перевозити кішку в машині, її господареві необхідно зробити все для того, щоб полегшити життя своєму вихованцеві на час поїздки.
Інструкція
1
Перед автоподорож обов'язково переконайтеся в тому, що ваша кішка абсолютно здорова, адже в стресовій ситуації хворобливий стан тварини може тільки посилитися.
2
Обов'язково поклопочіться про те, щоб перед поїздкою кішка сходила в туалет. На всякий випадок надіньте на неї спеціальний підгузник для тварин, придбати який можна в будь-якому зоомагазині або ветеринарній аптеці. Перед подорожжю не годуйте тварину занадто щільно.
3
Зробіть подорож максимально комфортним для кішки. Якщо в салоні автомобіля душно, відкрийте вікна або включите кондиціонер, щоб тварина могла дихати свіжим повітрям. Не забудьте взяти з собою в дорогу чистої питної води для кішки.
4
Не вмикайте музику занадто голосно, не співайте і не розмовляйте з іншими пасажирами автомобіля на підвищених тонах у присутності кішки.
5
Подбайте про те, щоб тварина не відволікало від дороги водія автомобіля. В ідеалі перевозити кішку в машині слід тільки в спеціальному контейнері або сумці-перевезенні. Якщо таким пристосуванням ви не обзавелися, постійно контролюйте поведінку вихованця протягом всієї поїздки.
6
Під час автоподорожі намагайтеся частіше розмовляти з кішкою ласкавим спокійним голосом. Ні в якому разі не лайте і не кричіть на неї, інакше ви можете ще більше налякати тварину. Дозвольте кішці притиснутися до вас, природно, якщо ви не за кермом, уткнутися в вас носом.
7
Візьміть в поїздку що-небудь таке, що нагадуватиме кішці про будинок, наприклад, її улюблену іграшку. Не факт, що тварина буде грати їй під час подорожі, але рідний запах напевно подіє на вихованця умиротворяє.
8
Якщо ви занадто сильно переживаєте за те, як перенесе ваша кішка поїздку на машині, дайте їй спеціальне заспокійливий засіб для тварин, вибір якого довірте лікаря-ветеринара.