Як поставити двухтарифні лічильник. Електросхема двохтарифний електролічильник з годинником.

Перед установкою або заміною електричного лічильника з будь-якими видами тарифів, з одним, двома або трьома, необхідно представити пакет документів в енергопостачальну компанію і отримати дозвіл. Безпосередню установку можна проводити самостійно з урахуванням всіх вимог або запросити майстра по установці.
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - постанова;
  • - акт;
  • - договір;
  • - паспорт;
  • - правовстановлюючі документи.
Інструкція
1
Ви можете купити електричний лічильник з двома тарифами в торговій точці, яка спеціалізується на продажу приладів обліку електроенергії або придбати його у майстра, якого ви викличте для установки.
2
Якщо ви самі купуєте електролічильник, переконайтеся, що прилад відповідає ГОСТу, дозволений для використання на території РФ.
3
Використання лічильників з двома тарифами дозволяє економити на оплаті електроенергії в нічні години, коли тарифи істотно нижче в порівнянні з денними годинами. Використання енергоємних приладів, пральної, посудомийної машини, обігрівачів, прасувальних установок з 23 години до 6 ранку допомагає заощадити 40% грошових коштів, які ви б заплатили при використанні Однотарифні приладів, тому заміна лічильника окупає себе за кілька місяців .
4
Зверніться в енергопостачальну компанію, напишіть заяву, пред'явіть свій паспорт та правовстановлюючі документи на вашу житлоплощу, а також договір, який ви уклали з постачальниками при підключенні до центральної мережі.
5
На підставі пред'явлених документів ви отримаєте постанову на заміну або установку лічильника . Викликати спеціаліста з електричної установці ви можете з компанії постачальників або з будь-якої іншої компанії, а також домовитися зі знайомим електриком.
6
Якщо ви самостійно розбираєтеся в електросхемах, то можете встановити і підключити двухтарифні лічильник самостійно.
7
Встановлюйте електроприлад на висоті 80-170 см, в опалювальному приміщенні або в приміщенні, де температура повітря не опускається нижче 0 градусів. Всі з'єднання проводите за допомогою затискачів. Лічильник прикручуєте на спеціально призначений щиток. Його ви можете придбати при покупці приладу обліку.
8
Після монтажу запросіть представників енергозбуту для пломбування, огляду і складання акта з встановлення та введення в експлуатацію.
9
укласти новий договір на оплату електроенергії по двотарифними приладу обліку. Пред'явіть копію договору балансоутримувачу вашого будинку.