Як лікувати стрептокок у дитини.

стрептококова інфекція викликає захворювання запального характеру в носі, зеве, вухах, носоглотці, деколи справа доходить і до більш серйозних ускладнень, таких як пневмонія і сепсис. Нерідко інфекція вражає шкірні покриви. Збудником таких інфекцій є гемолітичний стрептокок.
Інструкція
1
Найчастіше діти заражаються від інших дітей, хворих на ангіну або іншими захворюваннями верхніх дихальних шляхів. Якщо ви виявили почервоніння в глотці дитини, почніть лікування з пеніціллінсодержащіх препаратів: дітям масою до 25 кг - 250 мг препарату 3 рази добу, 25-40 кг - 250-500 мг 3 рази на добу. Приймайте його протягом тижня. Частіше полощіть горло розчином фурациліну, приготуйте його з розрахунку 1 таблетка на 500 мл води.Обязательно давайте дитині вітаміни С і групи В. Якщо у нього відзначається підвищення температури вище 38 ° С, дайте малюкові парацетамолсодержащіе препарати, з розрахунку: віком до 3 місяців - 10 мг на добу, від 3 до 12 місяців - 60-120 мг на добу, від 1 року до 5 років - до 250 мг, від 6 до 12 років - 250-500 мг на добу. Дітям старше 12 років давайте парацетамол 500-1000 мг на добу.
2
При появі стрептодермии лікування також починають з пеніціллінсодержащіх препаратів. У кожному разі, не затягуйте процес і зверніться до лікаря. Якщо немає можливості відразу звернутися до лікаря, змастіть уражені ділянки розчином діамантового зеленого або метиленового синього. Одночасно використовуйте ін'єкції гама-глобулінових препаратів, а також почніть давати дитині вітаміни А і С у відповідних вікових дозуваннях.
3
Чимало ефективних засобів пропонує народна медицина. При стрептодермии використовуйте відвари ромашки, кори дуба, листя базиліка і листя ліщини. При ангінах полощіть горло дитині настоянкою ромашки, розчином соди і солі, а також не забувайте поїти дитини чаєм з м'яти і шипшини. Виключіть з раціону дитини холодні напої, переважно харчуватися гарячими бульйонами, але не жирними. Давайте малюкові побільше теплого рясного пиття. Замініть звичайний чай на трав'яний, замість цукерок давайте дитині таблетки аскорбінової кислоти з глюкозою. Дотримуючись цих простих правил, ви значно полегшите перебіг хвороби.