Як відключити кольоровий картридж на HP.

Багато принтерів виробника HP відмовляються друкувати текст при використанні одного тільки чорного картриджа в разі, якщо закінчився кольоровий. Тут є кілька варіантів вирішення даної проблеми.
Вам знадобиться
  • - драйвер пристрою.
Інструкція
1
Вийміть кольоровий картридж з пристрою, спробуйте виконати друк за допомогою монохромного в резервному режимі. У разі, якщо система видасть вам повідомлення про подальшу друку документа в градаціях сірого кольору, уважно прочитайте його до кінця, якщо ви побачите, що програма пропонує продовжити друк в чорному кольорі, погодьтеся. Те ж саме виконайте в разі, якщо у вас закінчилися чорнило в кольоровому картриджі, і ви отримали аналогічне повідомлення системи.
2
Переінсталюйте драйвер на ваш принтер, попередньо повністю видаливши старий і очистивши реєстр. По можливості встановлюйте оновлені версії. Вибирайте оновлення драйверів тільки згідно використовуваної вами операційній системі, в іншому випадку, він може не розпізнатися.
3
Перевірте, чи виконується друк в чорному кольорі при використанні підключення до принтера знімного накопичувача (у випадку, якщо ваша модель передбачає наявність функції прямого друку з USB-пристроїв). Якщо також виникають проблеми, спробуйте віддати пристрій у сервісний центр для подальшої перепрошивки програмою.
4
Самостійно не рекомендується виконувати дану операцію, оскільки навряд чи у вас вийде знайти потрібне програмне забезпечення. Ви можете спробувати перепрошити його в домашніх умовах тільки офіційною програмою, але навряд чи це допоможе.
5
Скористайтеся найпростішим варіантом - заправте кольоровий картридж чорнилом або придбайте новий. Також можна спробувати різні варіанти чиповки картриджів або перепрошивкой принтера таким чином, щоб порожній контейнер нерозпізнаних, знову ж таки, залиште цю справу на розсуд фахівців сервісного центру, щоб надалі не пошкодити принтер. Також не забувайте періодично виконувати контрольну печатку невживаних картриджем.
Корисна порада
Чи не перепрошивати принтер самостійно.