Як перенести папку "Мої документи" на інший диск. Як перенести документ з папки в папку.

За умовчанням папка «Мої документи» знаходиться на системному диску. Якщо вам необхідно перевстановити операційну систему, то вміст папки потрібно переміщати на інший розділ вінчестера, інакше при форматуванні системного диска воно буде знищено. До того ж за замовчуванням в «Мої документи» зберігаються створені образи дисків, фотографії та інші файли. Це призводить до того, що місце на системному диску може швидко закінчитися. Тому для більш комфортної роботи і надійності цю папку можна перенести.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Першим ділом вам потрібно вибрати розділ, на якому буде знаходиться папка «Мої документи ». Цей розділ не тільки повинен володіти потрібною кількістю пам'яті для зберігання поточного вмісту папки, а й запасом пам'яті для зберігання інформації, яка буде записана в папку пізніше.
2
Щоб перемістити папку «Мої документи » в операційній системі Windows XP, виконайте наступні кроки. Натисніть «Пуск». Далі натисніть правою кнопкою мишки по пункту «Мої документи ». У контекстному меню виберіть «Властивості».
3
У наступному вікні пройдіть у вкладку «Папка призначення». У ній є розділ «Розміщення кінцевої папки». Тут і пропишіть нове розташування папки. Необхідно замінити директорію, наприклад, замість C прописати D. Після цього натисніть «Застосувати».
4
Потім виникне повідомлення: «Перемістити вміст папки зі старого місця розташування в нове». Натисніть «Так». Чекайте завершення переміщення файлів в нову директорію. Тепер папка «Мої документи » переміщена. Ви можете зберігати файли, не боячись їх втратити під час чергової переустановлення операційної системи.
5
Якщо на вашому комп'ютері встановлена операційна система Windows 7, то перемістити папку «Документи» можна таким способом. Відкрийте системний диск і знайдіть папку «Користувачі». Відкрийте її. Далі в списку папок відшукайте і відкрийте ту, яка відповідає вашому профілі. Якщо ви є адміністратором комп'ютера, то вона буде називатися «Адміністратор» незалежно від імені, яке ви присвоїли вашого облікового запису.
6
Далі натисніть на папці «Мої документи » правою кнопкою мишки. Виберіть «Властивості» і пройдіть у вкладку «Розташування». У вікні, введіть нову директорію розташування папки та натисніть «Застосувати». З'явиться повідомлення про перенесення файлів. Натисніть «Так», і вони будуть перенесені в нове місце розташування папки.