Як відкрити BIOS в HP.

BIOS - це програма, яка є в кожному комп'ютері і яка відповідає за загальні принципи роботи пристроїв. У деяких моделях материнських плат команди для запуску даної програми можуть відрізнятися, зокрема це відноситься до ноутбуків HP.
Вам знадобиться
  • - навички впевненого користувача комп'ютера.
Інструкція
1
Натисніть на кнопку включення вашого ноутбука HP, після чого уважно подивіться на перший завантажувальний екран, там повинна відобразитися напис "Press ... to enter setup". Замість точок буде назва клавіші, натискання якої у вашій моделі материнської плати відповідає за запуск даної програми. Також деякі моделі материнських плат підтримують зупинку процесу завантаження при натисканні клавіші Pause в правому верхньому куті клавіатури.
2
У випадку якщо ви не встигаєте переглянути напис на завантажувальному екрані, скористайтеся натисканням кнопок F1, F2, Delete, Esc і так далі. Також перевірте справність роботи кнопок вашої клавіатури. Існує ще один дієвий, але сумнівний варіант - провести по кнопках від F1 до F12, при цьому задіявши також Esc і Delete.
3
Якщо вам не допомогло натискання вищеописаних кнопок, спробуйте різні їх поєднання. Наприклад, Alt + F1, Alt + Ctrl, Fn + F1, Fn + Del, Fn + Esc і так далі. Найкраще в даному випадку по моделі вашої клавіатури з'ясувати відповідну комбінацію в інтернеті.
4
Подивіться модель материнської плати на спеціальній сервісної наклейці на задній кришці ноутбука або перегляньте її в диспетчері пристроїв, який запускається з вкладки «Обладнання» у властивостях меню «Мій комп'ютер».
5
Виконайте запит, уважно прочитайте інформацію касаемо BIOS, цілком можливо, що у вас просто може бути встановлена досить рідкісна версія системної плати, вхід в БІОС якої здійснюється особливим чином.
6
Якщо ви не знайдете відповідну інформацію в інтернеті і жодна з комбінацій не працює, прочитайте інструкцію до вашої моделі материнської плати, яка іноді йде в комплекті. Також прочитайте керівництво користувача і почитайте інформацію на тематичних форумах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GEG4u69tBOs