Як відформатувати флешку, якщо диск захищений від запису. диск захищений від запису при спробі записати на usb-накопичувач.

Іноді при спробі відформатувати флешку може виникати повідомлення про те, що форматування неможливо, оскільки диск захищений від запису. І це неприємно, адже часом виконувати дану операцію вкрай необхідно. Наприклад, якщо на USB-пристрої знаходяться віруси, то просте видалення файлів не допоможе.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - флешка;
  • - утиліта JetFlash Recover;
  • - утиліта HP USB Disk Storage Format Tool.
Інструкція
1
На багатьох флеш-накопичувачах, особливо формату MicroSD, є спеціальні перемички, які блокують запис інформації на них і роблять неможливим їх форматування. Знайдіть на вашому USB-пристрої такої перемикач і переведіть його в інше положення. Після цього спробуйте відформатувати флешку. У більшості випадків результат буде позитивним.
2
Також для форматування флешки можна скористатися утилітою JetFlash Recover. Знайдіть цю програмку в інтернеті, скачайте і встановіть на комп'ютер. Вставте флеш-накопичувач в комп'ютер. Запустіть утиліту. Після цього в меню програми натисніть «Старт». Через кілька секунд обмеження з вашого пристрою будуть зняті, і ви зможете його відформатувати.
3
Іноді неможливість форматування флешки виникає у зв'язку з тим, що який-небудь файл, який записаний на ній, використовується операційною системою. Закрийте всі вікна, які можуть звертатися до флеш-карті, або, наприклад, відкриті файли (фотографії, текстові документи або ін.).
4
Якщо перші три способи вам не підійшли, можете спробувати скористатися програмкою HP USB Disk Storage Format Tool, яка є безкоштовною. В процесі форматування ця утиліта знімає всі обмеження. Скачайте її і встановіть на жорсткий диск комп'ютера.
5
Вставте флешку в комп'ютер. Запустіть HP USB Disk Storage Format Tool, після чого пристрій буде відображено в меню. Якщо до комп'ютера також підключені інші флеш-карти, то вам потрібно вибрати вручну ту з них, яку ви хочете форматувати. Зробити це можна, натиснувши по стрілочки біля рядка Device. При необхідності ви також можете вибрати тип файлової системи, в якій буде відформатована флешка.
6
Після вибору всіх параметрів натисніть «Старт». Почнеться процес форматування USB-пристрої. Дочекайтеся повідомлення про успішне його закінчення, після чого можете витягувати флеш-накопичувач з комп'ютера.
Процедура відкриття і копіювання захищеного диска не обов'язково має на увазі піратство або злом. Диски - досить крихка річ. Часто необхідно бути впевненим у тому, що необхідна інформація буде надійно збережена. Допомогти у вирішенні цієї проблеми можуть спеціалізовані додатки.
Вам знадобиться
  • - Alcohol 120%
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Alcohol 120%, що дозволяє виконати відразу кілька операцій: - створити образ потрібного диска; - перенести образ на інший диск; - емулювати діск.Запустіте встановлений додаток і розкрийте меню «Створення образу диска» в лівій панелі головного вікна програми.
2
Вкажіть тип даних, що зберігаються на вибраному диску, в однойменному розділі діалогового вікна майстра створення образів чи скористайтеся опцією «Аналізатор типу даних» при неможливості точного визначення. Для цього вкажіть нуже привід і натисніть кнопку «Аналіз». Дочекайтеся завершення сканування і виберіть необхідний тип даних у списку нового діалогового вікна.
3
Зверніть увагу на можливість розширених налаштувань создаваеіого образу диска, що надаються вкладкою «Опції читання», і натисніть кнопку «Старт» після збереження необхідних параметрів. Дочекайтеся завершення процесу створення образу і знайдіть його в каталозі додатку Alcohol 120%. Підключіть створений образ як віртуальний диск і переконайтеся в його працездатності.
4
Альтернативним методом відкриття та копіювання захищеного диска може стати використання іншого подібного програми - UltraISO. Після того як потрібний диск поміщений в дисковод, розкрийте пункт «Мій комп'ютер» в головному системному меню «Пуск» і викличте контекстне меню томи кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Створити образ ISO» і визначте місце збереження даних.
5
Скористайтеся спеціалізованим додатком Daemon Tools для відкриття створеного образу. Для цього поверніться в меню «Мій комп'ютер» і знайдіть потрібний образ диска. Викличте контекстне меню вибраного томи кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Відкрити». Перенесіть необхідні aайли на жорсткий диск.