Як відправити гроші по Western Union.

Міжнародна система грошових переказів Western Union дозволить вам швидко переслати потрібну суму своєму другу чи родичу, навіть якщо він знаходиться на іншому континенті. Ніяких банківських рахунків ні вам, ні йому при цьому відкривати не доведеться - достатньо буде лише пред'явити оператору найближчого пункту обслуговування документи, що засвідчують особу.
Вам знадобиться
  • - уточнити відомості про одержувача;
  • - заповнити бланк переказу;
  • - пред'явити паспорт.
Інструкція
1
Дізнайтеся у людини, якій ви збираєтеся відправити переказ, його повне ім'я, а також уточніть країну і місто, в якому йому буде зручніше отримати гроші , - ось і всі дані, які потрібні. Ніяких більш конкретних прив'язок до адресою перекази Western Union не мають - отримати гроші можливо буде абсолютно в будь-якому пункті обслуговування, розташованому в місті призначення.
2
Виберіть пункт обслуговування Western Union, з якого вам буде зручніше відправити гроші . У великих містах Росії ці пункти розташовані майже повсюдно - в банках, обмінних пунктах, відділеннях Пошти Росії. Знайти інформацію про найближчому пункті Western Union ви можете за посиланням http://maps.westernunion.ru та за телефонами 8 800 200 2232, 8 (495) 797 21 97.
3
Візьміть свій паспорт або інший документ, що засвідчує вашу особу, необхідну суму грошей з урахуванням плати за переклад - діючі тарифи ви можете подивитися на сайті компанії - і вирушайте в обраний вами пункт обслуговування.
4
Візьміть бланк переказу та заповніть його. Зверніть увагу, що навіть якщо ви відправляєте гроші в інше місто Росії, заповнювати бланк треба латинськими літерами, з кирилицею система Western Union не працює.
5
Передайте оператору пункту обслуговування заповнений бланк і свій паспорт для перевірки. Якщо все в порядку - передайте гроші . Заберіть квитанцію, в якій буде вказано контрольний номер переказу.
6
Зв'яжіться з одержувачем грошей і повідомте йому контрольний номер. На всякий випадок, щоб у адресата не виникло проблем з отриманням грошей, повідомте ще в письмовій формі - по SMS або електронною поштою - ваші ПІБ латинськими буквами, точно так само, як вони зафіксовані в системі.
7
Зверніть увагу, що на сайті компанії http://www.westernunion.ru можна відстежити долю перекладу. Для цього треба ввести в поля форми контрольний номер переказу та ПІБ відправника, як вони зафіксовані в системі.
Зверніть увагу
Отримати переклад Western Union по довіреності неможливо. Якщо адресат з якоїсь причини не може забрати гроші, вам треба буде переадресувати переклад або відкликати гроші назад. Повертається при цьому тільки сума самого перекладу, комісія за відправку грошей повернена не буде.
Корисна порада
В деяких країнах існує можливість відправляти грошові перекази за системою Western Union з банківських карт Visa і Master Card в режимі онлайн. Уточнити список цих країн ви можете на сайті компанії. Російська Федерація в даний перелік поки не входить.