Як просити підвищення.

Багатьом з нас добре відома ситуація, коли ви виконуєте план, відмінно справляєтеся зі своїми обов'язками, але зарплата так і стоїть на місці, а посада залишається тією ж протягом великого періоду часу. Іноді доводиться самостійно просити підвищення. Для цього необхідно вибрати вдалі момент, наприклад, напередодні ви отримали похвалу від начальника, а ваша зарплата не підвищувалася вже довгий період часу. Однак, щоб просити підвищення, необхідно врахувати деякі моменти.

Якщо ви хочете попросити про підвищення зарплати, щось не застосовуйте такі доводи: «Петров працює гірше, ніж я, а зарплата у нього більше!». Таке порівняння навряд чи піде вам на користь. Краще перерахуйте свої недавні заслуги, які ще пам'ятає начальник. «Якщо не хочете підвищувати зарплату, я звільнюся!». Зазвичай після такого ультиматуму слід звільнення. Тому не ризикуйте висловлювати такі фрази. Краще буде, якщо ви скажете: «Мій оклад стоїть на місці протягом року. Чому? ». «Мені не вистачає грошей!». Але, як правило, ваші фінансові проблеми стосуються тільки вас і нікого більше. Така фраза не допоможе вам досягти підвищення зарплати. Замість того, щоб розповідати про свої непосильних витратах, краще запитайте, що вам зробити, щоб більше зарабативать.Еслі підійти самому до начальства і просити про підвищення проти ваших життєвих принципів, то скористайтеся такими методами:

  1. Необхідно бути на увазі. На зборах і нарадах намагайтеся стояти в перших рядах, щоб ваше обличчя було знайоме. Намагайтеся виступати з промовою і пропозиціями. Якщо ви опинилися в одному ліфті з президентом корпорації, то почніть розмову, як вам подобається працювати в компанії, який новий проект ви розробляєте.
  2. Ніколи не відзивайтеся погано про начальника. Намагайтеся його хвалити і говорити тільки хороше, оскільки рано чи пізно це стане відомо керівництву. Якщо ви будете відгукуватися погано і начальник дізнається про це, то така ситуація не піде вам на користь.
  3. Проявляйте більше ентузіазму, знижуйте зайнятість, збільшуйте ефективний. Найчастіше люди, які прагнуть отримати підвищення, показують, як вони зайняті роботою. Однак начальство думає по-іншому: «Цей співробітник не справляється зі своїми обов'язками». Описуйте свої обов'язки з ентузіазмом, що вам подобається проект, що робота вам приносить задоволення.
  4. Намагайтеся розповісти про свої досягнення якомога більшій кількості співробітників. Не варто соромитися, оскільки ви йдете до своєї мети. Якщо ви зробили хороший проект, то сміливо пишіть великими буквами свої дані на обкладинці проекту, а також на кожній сторінці поруч з її номером.