Як видалити лак. Як прибрати лак для нігтів з шкіри.

Догляд за нігтями включає серед іншого і таку операцію, як зняття з нігтів старого лаку. Здавалося б, нічого складного в цьому немає - тим не менш, неграмотне зняття лаку може «відгукнутися» розшаровуються, пересушеними нігтьовими пластинами.
Інструкція
1
Перше, про що необхідно подбати - це вибір рідини для видалення лаку. Більшість дешевих засобів містять ацетон - він прекрасно справляється з розчиненням лаку але, на жаль, разом з ним видаляє і жирові компоненти нігтя. Це робить його ламким. Тому більш сучасні рідини для зняття лаку робляться на основі менш шкідливих для нігтів ефірів і спиртів (метилетилкетон, етилацетат, амілацетат) і мають у своєму складі пом'якшувальні засоби - віск або жири. Для особливо чутливих або ламких нігтів розроблені спеціальні креми та емульсії для зняття лаку, де пом'якшуючих компонентів набагато більше.
2
Для того, щоб видалити лак, візьміть ватяний тампон з чистої бавовни (синтетичну вату краще не використовувати) і просочіть його «смивкой». Прати лак треба дуже акуратно, у напрямку до центру нігтя. Намагайтеся, щоб лак не розмазувався по навколо нігтя - відтерти його з шкіри буде набагато складніше.
3
Після того, як лакове покриття повністю знято, в обов'язковому порядку вимийте руки теплою водою з милом - це необхідно для того, щоб нейтралізувати дію входять до складу рідини розчинників. Нігті краще почистити спеціальною щіткою, щоб механічно видалити залишки старого лаку.
4
Не поспішайте відразу ж накладати свіжий лак - нігтям необхідно дати трохи «подихати». В ідеалі змивати лак потрібно за добу-дві до фарбування нігтів. Але, якщо можливості зробити такий тривалий перерву ні - зробіть паузу на ніч або хоча б на кілька годин.
Корисна порада
Видалити лакСтірать лакСнятіе лаку