Як написати практику юриста.

Практика або досвід роботи - важлива частина резюме претендента на посаду юриста. Від того, наскільки грамотно вона написана, може залежати рішення роботодавця про прийом на роботу. Як оформити її правильно?
Інструкція
1
В резюме виділіть досвід роботи в окремий пункт. Краще помістити його після відомостей про освіту.
2
Перерахуйте колишні місця роботи послідовно, починаючи з самого першого. Назви організацій пишіть повністю, уникайте абревіатур. Потенційному роботодавцю важливо зрозуміти профіль компанії, оскільки багато в чому він визначає специфіку роботи юриста . Якщо в минулому ви працювали на індивідуального підприємця, незайвим буде вказати сферу його діяльності, наприклад, «роздрібна торгівля» або «надання ріелторських послуг».
3
Відносно кожної організації або індивідуального підприємця, з якими ви полягали в трудових відносинах, повідомте дату початку і закінчення роботи. При написанні дат число уточнювати не потрібно - досить вказати місяць і рік.
4
Позначте коло посадових обов'язків по кожному зазначеному місцем роботи. Це дозволить потенційному роботодавцю визначити, в яких напрямках юридичної діяльності у вас накопичений досвід. Чи не приписуйте собі зайвого, адже за наявності певної практики від вас чекатимуть безпомилкового виконання подібної роботи. В іншому випадку ви ризикуєте заробити репутацію поганого фахівця.
5
Якщо у вас є досвід роботи за юридичною спеціальністю без оформлення трудового договору, наприклад, ви співпрацювали в якості волонтера в юридичній клініці, згадайте і про це.
6
Деякі посади увазі наявність додаткових навичок окрім власне знання законодавства і вміння вирішувати ситуації з правової точки зору. У такому випадку в резюме доречно вказувати досвід іншої роботи, крім юридичної. Наприклад, якщо вам траплялося працювати перекладачем, економістом, керівником проекту, іноді це може виявитися вирішальним обставиною.