Як закрити щілину між ванною і стіною. Як закрити стик між чавунної. ванною і стіною.

Після заміни ванни або керамічної плитки у ванній кімнаті з'являється необхідність у тому, щоб закрити щілину, що утворилася між ванною і стіною. Усунути зазор нескладно, роботи не займуть у вас багато часу і не потребуватимуть великих матеріальних затрат, а ваша ванна виглядатиме акуратно.
Вам знадобиться
  • Ацетон, ганчірочка, малярний скотч, силіконовий герметик, стрічка-бордюр, рідкі цвяхи, маленька пензлик
Інструкція
1
Знежирте поверхню, до якої будете приклеювати спеціальну стрічку-бордюр, за допомогою ганчірочки, попередньо змоченою в ацетоні. Після такої обробки та герметик, і клей лягають краще, рівніше і будуть довше триматися.
2
Захистіть поверхню ванни і стіни від попадання надлишків коштів, які ви будете використовувати. Наклейте на краю ванний і стіни малярний скотч.
3
Залийте в щілину силіконовий герметик. Він не тільки закриє отвір, але і запобігатиме потраплянню в неї вологи, що особливо актуально для ванній кімнати. При його покупці звертайте увагу на зручну насадку, прикладену до герметику. Якщо насадки, що полегшує нанесення гелю, в комплекті немає, можна придбати спеціальний пістолет. Він вам ще не раз стане в нагоді. Крім того, для цієї мети можна використовувати звичайний шприц, який напевно знайдеться у вашій аптечці.
4
Підготуйте стрічку-бордюр. Герметик завдано, і поверхня повинна висохнути. В цей час відріжте необхідний відрізок стрічки-бордюру для ванній , попередньо вимірявши довжину ванни. Згідно з інструкцією, таку стрічку можна клеїти без додаткових засобів. Склад вже завдано на бордюр. Але стрічка, наклеєна на власний клей, може скоро відійти. Використовуйте рідкі цвяхи, і тоді вона буде довше держаться.Тонкім шаром нанесіть клей на стрічку з боку, зворотної декоративної, і рівномірно розподіліть за допомогою маленької пензлика. Робити все потрібно дуже швидко, щоб рідкі цвяхи не встигли схватіться.Пріложіте бордюр на стик між ванній і стіною і щільно притисніть, натискаючи на нього зверху рукою. Стрічку потрібно наклеювати у напрямку від одного краю до іншого.
5
Видаліть малярний скотч. Коли клей висохне, спробуйте поворушити стрічку, перевірте, чи міцно вона приклеєна. Рідкі цвяхи - досить міцний клей, і малоймовірно, що стрічка відірветься. Але якщо ви пропустили край стрічки і не нанесли на нього клей, він може відійти. Тоді акуратно нанесіть клей пензликом на оборотну сторону бордюру і притисніть зверху.