Як налаштувати обліковий запис пошти.

Якщо ви маєте свою поштову адресу електронної пошти, не обов'язково кожен раз завантажувати в браузері сайт поштового сервера, щоб перевірити, чи прийшли нові листи на пошту.
Вам знадобиться
  • дистрибутив програми The Bat!
Інструкція
1
Ви можете встановити спеціальну поштову програму, яка буде це робити за вас через заданий проміжок часу. Одна з таких програм - The Bat !. Завантажте з інтернету і встановіть на комп'ютер. Перевіряйте антивірусними програмами.
2
На робочому столі з'явиться новий ярлик для запуску програми у вигляді кажана в жовтому гуртку. Намагайтеся подібне програмне забезпечення встановлювати в системний каталог, оскільки програми та ігри повинні бути збережені окремо один від одного. Запустіть програму, щоб налаштувати ваші поштові адреси.
3
При першому запуску програма попросить заповнити потрібні дані: місце для зберігання файлів листів, параметри автозбереження, а також запропонувати створити новий обліковий запис для вашої поштової скриньки. Введіть назву поштової скриньки. Як правило, воно не обов'язково має збігатися з адресою.
4
Введіть у полі «Адреса e-mail» точну назву вашої електронної адреси. У наступному вікні вам потрібно буде вказати назви для серверів прийому і відправки листів - pop і smtp. Ці параметри ви можете легко знайти на сайті вашого поштовика, наприклад, mail.ru або yandex.ru. Щоб зареєструвати новий ящик, натисніть на кнопку «Реєстрація» і заповніть всі дані, які будуть запитані системою на сайті.
5
Введіть логін і пароль на вхід в поштову скриньку - зазвичай це назва адреси без частини, яка слідує за символом @, ну і сам пароль, який ви вводили, щоб зайти на сторінку своєї пошти . Також можна налаштувати перевірку пошти через заданий інтервал часу в розділі властивостей поштової скриньки «Управління поштою», а також задати автоматичне оповіщення при прочитанні посланих вами листів в шаблонах нових листів.