Як займатися на біговій доріжці. тренажер бігова доріжка своїми руками.

Бігова доріжка - це, мабуть, найбільш популярний тренажер з тих, які набувають для використання в домашніх умовах. Однак помічено, що і в тренажерних залах багато людей віддають перевагу і любов саме бігових доріжках. Всі розуміють, що біг є ефективним і універсальним фізичною вправою і по позитивному впливу на фізичну форму і добре самопочуття випереджає навіть їзду на велосипеді і плавання.
Інструкція
1
У перші 5-7 днів занять на біговій доріжці підвищену увагу приділіть ходьбі, а не біжу. Біг повинен складати 1/10 частина всього тренування. Та й час тренувань не повинно перевищувати 20-25 хвилин. Так ви убезпечите свій організм від перевантажень. Звичайно, багато залежить від фізичної підготовки. Прислухайтеся до себе: якщо ви готові в перші ж дні давати організму велике навантаження, - це ваша справа, але такий підхід загрожує м'язовими і суглобовими болями і навіть тахікардією. У кожному разі, заняття слід починати з крокової розминки і закінчувати легкої ходьбой.Со другого тижня навантаження можна збільшувати, доводячи співвідношення бігу до ходьби до рівних за часом відрізкам (наприклад, ходьба 10 хвилин і стільки ж біг). Незважаючи на те, що на другому тижні ви вже більш витривалі, ніж на початку занять, програму тренування все ж варто вибирати розумно, не доводячи себе до знемоги. Втома повинна бути приємною.
2
Швидкість бігу слід встановлювати таку, щоб вона дозволяла підтримувати пульс в допустимих межах. Пульс можна контролювати, грунтуючись на показаннях, які видно на панелі приладів. А допустима межа - це 200 мінус ваш вік. Не припиняйте тренування різко, це негативно відіб'ється на роботі серцево-судинної і дихальної системи, т.к. вони не в змозі за короткий проміжок часу перебудуватися. Збій навіть може спровокувати втрату свідомості.
3
Заздалегідь потурбуйтеся про одяг і взуття. Зазвичай це спеціальні кросівки, призначені для бігу (вони помітно знижують ударне навантаження на опорно-руховий апарат), майка і легкі спортивні штани. Не з синтетичних матеріалів. Пам'ятайте, що заняття на біговій доріжці в кедах або іншого взуття на плоскій підошві погано позначаються на суглобах, збільшуючи можливість травм.
4
Не потрібно на початку занять встановлювати максимально складний рівень полотна бігової доріжки. Кут нахилу повинен розумно відповідати ступеню вашої фізичної підготовки.
5
Температура повітря в приміщенні, де проходить ваше тренування, повинна бути не вище 20-22 ° C. Воно повинно бути проветрено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2T-uHWNvQSo
Зверніть увагу
Під час тренування на біговій доріжці кураж, хвастощі і парі на витримку недоречні. Вони можуть привести до сумних наслідків. Головне правило занять на цьому тренажері - поступове збільшення навантажень.
Корисна порада
Кількість підходів до біговій доріжці ви повинні встановити для себе самі. Це може бути і двічі за день по 15-20 хвилин, а може і рази 3 на тиждень по одному підходу тривалістю 30-40 хвилин кожен.