Як поліпшити відходження мокроти.

Виведення мокротиння сприяє очищенню внутрішньої оболонки дихальних шляхів, що прискорює одужання. При цьому поліпшується прохідність дихальних шляхів, відбувається видалення з організму продуктів розпаду хвороботворних бактерій, поліпшується самопочуття.
Вам знадобиться
  • - трав'яний збір (ялиця, сосна, ялівець), масло евкаліпта, суха ромашка;
  • - відхаркувальні препарати;
  • - сік редьки з медом, настій трави термопсису, корінь солодки , напій з калини і т.д.;
  • - готові грудні збори;
  • - цибуля, часник, молоко.
Інструкція
1
Виконуйте дренажні вправи. Певне положення тіла покращує відходження мокротиння . Позиційний дренаж виконуйте вранці і ввечері - лежачи на боці, з підтягнутими до грудей ногами, зробіть глибокий вдих і видихніть, прокашлявшись кілька разів. Встаньте в колінно-ліктьову позицію, свесьте голову вниз і інтенсивно прокашлятися.
2
Зволожуйте повітря в приміщенні. Щоб зробити в'язку мокротиння рідкої і поліпшити її відходження, потрібно стежити за вологістю повітря в приміщенні - періодично розпилюйте з пульверизатора звичайну воду, використовуйте зволожувачі, завішуйте батареї мокрими рушниками. Дихайте у ванній, наповненій гарячою парою від води.
3
Пройдіть курс фізіотерапевтичного масажу, що поліпшує виведення мокротиння з дихальних шляхів. Ефективний точковий масаж - протягом 10 хвилин фахівець опрацьовує певні точки на спині, викликаючи бронхорасслабяющій ефект і покращуючи відходження слизу. Сеанси банкового масажу виконуються через день - на змащену вазеліном спину накладають банку і здійснюють нею ковзаючі рухи від попереку до шиї.
4
Робіть інгаляції. Приготуйте хвойний трав'яний збір (ялиця, сосна, ялівець), додайте туди трохи евкаліптової олії і суху траву ромашки. Подихайте цілющою парою, сховавшись щільним ковдрою, протягом десяти хвилин. Після процедури не виходьте на вулицю протягом години.
5
Багато пийте. Надходить в організм рідину розріджує в'язкий слиз, яка згодом виводиться легше і швидше. Пиття показано тепле, лужне. Ефективний прийом трав'яних напоїв - настою бруньок сосни, відварів малини, материнки, мати-й-мачухи, пр.
6
Приймайте відхаркувальні препарати. Їх інтенсивна дія дозволяє не тільки позбутися від слизу в бронхах і легенях, а й підвищити імунітет (АЦЦ, "Лазолван", "Амбробене" і т.д.).
7
Використовуйте методи фітотерапії: сік редьки з медом, настій трави термопсису, корінь солодки, напій з калини і т.д. Готові грудні збори, які можна придбати в аптеці, складаються з декількох трав і мають виражений відхаркувальну дію. Цибулю і часник, зварені в молоці, полегшують напади кашлю і виводять в'язку мокротиння.