Як спіймати втікача хом'яка.

Хом'яки - прекрасні домашні тварини, які не потребують особливого догляду, прогулянок на вулиці і спеціальної їжі. Діти із задоволенням грають з ними і вчаться при цьому бережного ставлення та любові до тварин. Однак при цьому хом'ячок може втекти і зловити його буде не так вже й просто.
Вам знадобиться
  • - акваріум;
  • - смачна їжа, шматочок норки і туалету.
Інструкція
1
Насамперед, закрийте всі шафи і тумбочки, так як хом'яки дуже люблять в них залазити. Врахуйте, якщо хом'як чи не знайдеться протягом найближчих годин, він обов'язково зробить собі норку в купі ганчірок чи одягу, при цьому він дуже активно гризе все, що попадеться, і вже наступного дня ви виявите в своїх джинсах, що лежали на нижній полиці, величезну діру. Потрапивши на кухню і отримавши доступ до кухонних запасам, він прогризе пакети з крупою і перетягав все найсмачніше себе в нірку. Він може гризти меблі, шпалери, речі - масштаб руйнувань може бути пристойним, саме тому прийміть всі заходи до того, щоб зловити втікача хом'яка якомога швидше.
2
Закрийте кімнату, в якій гуляв хом'як, і приберіть звідти всіх домашніх тварин (особливо, звичайно, кішок). Якщо хом'як привчений до рук і давно у вас живе, сядьте спокійно на підлогу, без паніки і суєти покличте його по імені. Цілком можливо, він сам до вас прийде. Поставте на підлогу його клітку і покладіть поруч те, що зможе служити для нього сходами, нагулявшись, він з великою часткою ймовірності повернеться додому.
3
Зробіть пастку для втікача хом'яка . Поставте на підлогу акваріум, всередину покладіть його улюблені, смачно пахнуть ласощі, шматочок його норки і навіть туалету. Зовні зробіть стійку сходи, щоб він зміг забратися всередину, при цьому вибратися він вже не зможе, оскільки стінки акваріума будуть вище його росту.
4
Рушайте на пошуки хом'яка . При цьому найкраще шукати сліди його життєдіяльності. Ні в якому разі не рухайте меблі, так як ви можете його просто розчавити. Уважно огляньте всі затишні куточки, хом'яки люблять ховатися за шафами і за диванами, під купою ганчірок або паперів, можуть залазити в тапочки або сумки.
5
Якщо ви не знайшли хом'яка протягом дня, не забувайте про нього і вночі, залиште в кімнаті невеликий світильник. Найчастіше саме вночі гризуни активізуються і починають бурхливо влаштовуватися, щось гризти або чимось шарудіти.
6
Підходьте до знайденого хом'яку тихенько, без криків і різких рухів. Навіть приручений хом'як обов'язково спробує втекти, тому хапайте його різко, намагаючись загнати в кут. Тримайте втікача міцно, але ніжно, віднесіть його назад в клітку і деякий час не чіпайте, щоб він прийшов до тями і заспокоївся.