Як зв'язати одяг для собаки. Як зв'язати светр зі схемою для собаки породи шарпей.

Собаки, особливо невеликі та гладкошерсті, взимку мерзнуть на вулиці і не можуть довго гуляти. Звичайно, турботлива господиня не може залишити це без уваги, і намагається одягнути свого вихованця тепліше. Ви можете пов'язати одяг для собаки самостійно, це досить просто для тих, хто вміє в'язати.
Вам знадобиться
  • - теплі натуральні нитки;
  • - спиці відповідного розміру;
  • - сантиметрова стрічка.
Інструкція
1
Зв'яжіть светр для собаки. Почніть в'язати від горлечка до хвостика. Наберіть кількість петель, необхідних для ширини комірця і в'яжіть комір (щоб дізнатися ширину коміра, виміряйте шию сантиметровою стрічкою та на зразку в'язки порахуйте кількість петель в одному сантиметрі).
2
Зв'язавши довжину коміра (4-5 см), закрийте петлі з обох сторін, залишивши тільки 2-3 см для того, щоб перейти на спинку. В обидві сторони від цього паска наберіть петлі для спинки, загальна ширина спинки повинна бути дорівнює обхвату тулуба в області грудки.
3
В'яжіть суцільне полотно до початку ніжок. Потім скоротіть петлі по сторонам, залишивши лише середину спинки. Довяжіте спинку до хвостика і закрийте всі петлі.
4
Сшейте посередині горлечко і тулуб (окремо). Проведіть примірку, щоб переконається, що все зроблено вірно. Подивіться, скільки треба дов'язати від коміра до тулуба внизу, щоб закрити грудку. Наберіть петлі на комірі і в'яжіть до тулуба. Приміряйте річ, пропустивши в'язання між передніх лапок.
5
Зв'яжіть задні штанці. Для визначення ширини виміряйте виїмку від початку задніх ніжок до хвостика і збільшіть удвічі. Зшийте штанці, пришиваючи зовнішньою стороною до виїмки і залишаючи внутрішню сторону вільною.
6
Передні рукавчики в'яжіть такої ж форми, як і людські, орієнтуючись на розміри вашої собаки. Можете додати капюшон, для цього зв'яжіть прямокутник і пришити до коміра або сформуйте його таким же чином, як в'яжеться п'ята носка.
7
Додатково зв'яжіть шапочку і шарфик для вихованця. Для того, щоб зв'язати шапочку, виміряйте окружність голови собаки під вухами і розділіть навпіл. Це буде ширина прямокутника, від цього місця виміряйте відстань до кінчиків вух, це буде довжина шапочки. Зв'яжіть два прямокутника і зшийте їх між собою, крім, звичайно, нижній частині. На куточках, де будуть кінчики вух, пришийте забавні помпони або пензлика.
8
Надівши шапочку на собаку, підберіть оптимальне місце для пришивання зав'язок. В якості зав'язок можете використовувати стрічки або пов'язані цими ж нитками широкі смужки. Якщо ваша собака досить неспокійна і активна, на кінці зав'язок пришити липучку, так одягати її можна буде набагато швидше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xXBJVnRRrvI