Як відключити сканування диска.

При виникненні збоїв на розділах вашого вінчестера операційна система «позначає» його як вимагає перевірки. І при наступному завантаженні система запускає автоматичну перевірку секторів жорсткого диска.
Інструкція
1
Якщо така перевірка запускається щоразу, значить встановлено параметр обов'язкової перевірки або вінчестер має несправність, яку система не може виправити самостійно. Виконайте перевірку вінчестера засобами операційної системи. Для цього запустіть командний рядок з меню «Пуск», а потім наберіть команду chkdsk -r, яка запустить перевірку вінчестера з одночасним виправленням виявлених збійних секторів.
2
Перевірку також можна запустити з утиліти «Управління диска мі». Натисніть правою кнопкою по розділу і виберіть пункт «Властивості». Відкрийте вкладку «Сервіс» та запустіть перевірку, зазначивши прапорцем пункт «Виправляти пошкоджені сектора». При цьому у вас повинні бути права адміністратора на персональному комп'ютері. Якщо у вас кілька дисків, то доведеться для кожного робити перевірку окремо.
3
Якщо поточна перевірка не змогла виправити існуючий збій і зняти статус з вінчестера dirty bit (наявність «брудного» біта), скористайтеся спеціальними утилітами з обслуговування жорстких дисків - Victoria, MHDD, HddRegenerator та іншими. Знайти їх можна в збірках LiveCD. Подібні диски продаються практично в кожному магазині відповідних товарів. Також можете знайти в інтернеті образи операційної системи і записати на диск.
4
Якщо збою на поверхні вінчестера немає, але програма перевірки autochk.exe все одно запускається щоразу при старті системи, можна виправити даний параметр вручну. Введіть в командний рядок chkntfs/x drive: [буква розділу]. Варто врахувати, що примусове скасування перевірки вінчестера може привести до небажаних наслідків: про виникнення серйозної несправності жорсткого диска або пошкодженні системних файлів ви дізнаєтеся тільки в той момент, коли система відмовиться завантажуватися.