Як відключити датчик руху.

Відключити встановлені датчики руху можна кількома способами, основним завданням залишається тільки непомітно наблизитися до них. Також заздалегідь необхідно знати їх точне місце розташування в приміщенні.
Вам знадобиться
  • - изолента;
  • - лак в спреї.
Інструкція
1
Вимкніть датчик руху шляхом відключення їх від джерела живлення. Це найпростіший спосіб. Однак більшість з них працюють на батарейці і не мають проводів, в даному випадку вам залишається тільки поломка пристрою. Також варіант з знеструмленням поганий ще тим, що відключення датчика може бути виявлено, в даному випадку вам навряд чи вийде залишитися непоміченим.
2
Скористайтеся балончиком з напівпрозорим лаком-спрееем, забризкати датчик руху, після чого він буде працювати, але не посилатиме сигнали про вироблені вами діях в приміщенні. Також зверніть увагу на тип датчика, цілком можливо, що його чутливість нижче до підлоги може бути слабшим, це характерно для власників домашніх тварин, які при установці датчика орієнтувалися на його висоту.
3
У разі якщо датчик руху використовує інфрачервоне випромінювання, заклейте його ізоляційною стрічкою. Не використовуйте для цих цілей скотч або інші предмети, оскільки вимкнути датчик не вийде. Ефект буде той же - датчик функціонуватиме, а рух буде не помічено. Найкраще заклеюйте його подвійним шаром.
4
Зверніть також особливу увагу на напрямок датчиків руху - не всі моделі датчиків працюють за допомогою прямого випромінювання, багато з них можуть змінювати кут нахилу практично в будь-яку сторону, тому вам також доведеться врахувати і цей момент. Найкраще вивчити напрямок датчиків в денний час.
5
Чи не застосовуйте жодне з цих дій в незаконних цілях, до того ж, жоден з цих способів не дає стовідсоткової гарантії, що вони не спрацюють. Не використовуйте для закриття датчиків світлі предмети, також не намагайтеся їх засвітити, в більшості випадків це не спрацьовує. Також попередньо навчитеся визначати їх місце розташування й напрямок.
Корисна порада
Не намагайтеся обійти охоронну сигналізацію, встановлену на основі датчиків руху.