Як капати борний спирт.

Борний спирт застосовують у комплексній терапії не ускладнення отиту тільки за призначенням отоларинголога. Додатково призначають антибактеріальні краплі і промивання вушної раковини за допомогою перекису водню.
Вам знадобиться
  • - піпетка;
  • - ватяний диск.
Інструкція
1
Закопуйте борний спирт в кожне вухо 3 рази на день, якщо вам призначив лікар отоларинголог. Перед застосуванням будь-яких крапель промийте обидві вушні раковини 3% розчином перекису водню. Для цього закапайте в одне вухо 5-6 крапель перекису, через 10 хвилин нахиліть голову в іншу сторону, протріть вушну раковину ватним диском і промийте другу раковину таким же методом.
2
Борний спирт ви можете закопувати за допомогою піпетки. Або змочувати джгутики з марлі і вставляти їх в вушні проходи. Найбільш ефективний метод лікування досягається при чергуванні закапування з використанням марлевих джгутиків. Вранці та в обід закапайте вуха, на ніч вставте марлеві турундочки.
3
Якщо вам виписали комплексну терапію з використання антибактеріальних крапель, то спочатку промийте обидва вуха перекисом водню. Антибактеріальні краплі і борний спирт чергуйте. Наприклад, виробляєте 2 рази закопування антибактеріальними засобами і два рази борним спирт ом, якщо інше не виписав лікар.
4
Борний спирт ви можете використовувати протягом 7-10 днів. Якщо отит не пройшов або загострився, припиніть закопування і зверніться до лікаря для перегляду тактики лікування.
5
Не забувайте, що застосовувати борний спирт дітям, вагітним і годуючим жінкам, а також особам з хронічними захворюваннями, можна тільки за рекомендацією лікаря. Безконтрольне використання борної кислоти може викликати побічні ефекти у вигляді алергічних реакцій, блювоти, головного болю, діареї, порушення функції печінки і нирок. У рідкісних випадках при індивідуальній непереносимості може виникнути задишка, сплутаність свідомості, шок.
6
При прояві побічних ефектів негайно припиніть прийом препарату і зверніться до лікаря. Якщо виникла задишка, блювота, сплутаність свідомості, негайно викличте невідкладну медичну допомогу.