Як перетворити мова в текст. Як в комп'ютері перевагу ти мова в текст.

Програми перетворення мови в текст існують давно, проте їх розвиток в Росії практично не зрушила з місця 90-х років. Це пов'язано з тим, що в нашій країні досить мало фахівців, що працюють за даним напрямком.
Вам знадобиться
  • - програма для розпізнавання мови.
Інструкція
1
Придбайте мікрофон з гарною звукочувствітельностью. У разі якщо у вашому комп'ютері вже є вбудований мікрофон, цілком можливо, що його може бути недостатньо для розпізнавання мови і подальшого її переказу в друковану форму. Програм для перетворення мови досить багато, проте всі вони вимогливі до використовуваному устаткуванню, особливо це стосується російської мови. Також необхідно, щоб ваша звукова карта була найбільш пристосована на сприйняття мови.
2
Бажано в загальних налаштуваннях мікрофону включити придушення луни і сторонніх шумів. Звичайно, розпізнавання в цьому випадку також не ідеальним, однак його якість помітно покращиться.
3
Скачайте програму для перетворення голосу в друковану мова. Більшість подібних утиліт працюють на платній основі, і у випадку якщо вам необхідна програма, яка перетворює російську мова, спробуйте скористатися «Диктограф» або «Гориничем». Це одні з небагатьох програм, здатні розпізнавати російську мова для подальшого перетворення в текст овую форму в більш-менш прийнятній якості. Крім того, вони практично не вантажать систему, володіючи мінімальними вимогами до конфігурації комп'ютера. Великий їх мінус у порівняно малому словниковому запасі. У порівнянні із закордонними аналогами, що розпізнають, наприклад, англійську мова, вітчизняні розробники поки що знаходяться на початковому рівні. У разі якщо вам потрібно розпізнати англійську мова, вибір у вас буде куди більше.
4
Встановіть програму на ваш комп'ютер після її придбання; зареєструйте, якщо це необхідно, ознайомтеся з її інтерфейсом; якщо можливо, скачайте оновлення. Після цього підключіть мікрофон, в меню «Звуки і аудіопристрої» панелі управління налаштуйте обладнання, в параметрах звукової карти відключіть додаткові ефекти.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що при використанні стандартного мікрофона менше шансів на гарні результати розпізнавання мови, ніж з використанням окремого пристрою.