Як стригти машинкою чоловічі стрижки. Стрижка машинкою будинку.

В даний час, на прилавках магазинів з'явився широкий асортимент електричних машинок для стрижки волосся. Вони представлені в різному ціновому діапазоні і від різних виробників. Але все машинки для стрижки волосся призначені для однієї загальної мети - чоловічої стрижки в домашніх умовах. Удома можна зробити стрижку не гірше, ніж в салоні. Особливого уміння для цього не буде потрібно. Існує декілька видів стрижок.
Інструкція
1
Можна підстригти все волосся одним розміром довжини насадки, проводячи машинку проти росту волосся. Віскі і область шиї обробити без насадки, розгорнути машинку в сторону волосся. Це буде найпростіша стрижка.
2
Для того, щоб зробити більш складну стрижку, що відноситься до модельній класифікації, встановіть бажану довжину насадки №1 або №2. Тримайте машинку лезом вгору. Починайте стрижку від шиї з початку росту волосся. Стрижіть таким чином до потиличної часті.Сменіте насадку, на №3 або №4 та стригите до маківки. Далі, змініть насадку на №1 або №2 і підстрижіть волосся на скронях. І знову поставте №3 або №4 та стригите від скронь, направляючи машинку до макушке.Затем від верхівки ведіть машинку проти росту волосся у напрямку до тімені. Якщо стригти у напрямку росту волосся, то вони будуть різними за дліне.Можно при стрижці використовувати гребінець і зістригати волосся поверх неё.Стріжку завжди починайте з задньої частини голови.Заключітельной процедурою є підрівнювання волосся на скронях і шиї. Для цього зняти всі насадки, розгорнути машинку в сторону волосся і підрівняти віскі і шию.
3
Для конусоподібної стрижки, встановити насадку №4 і стригти з задньої частини у напрямку до верхівки. Потім підстрижіть проти росту волосся з передньої частини і з боків. Для отримання плоскої верхівки, потрібно піднімати волосся гребінцем і зістригати по гребінці.
4
Для вдалої стрижки треба підстригати чисті, сухі волосся.
5
Після кожної стрижки машинку потрібно обтрусити від волосся спеціальною щіткою. Леза потрібно змастити маслом, яке йде в наборі з машинкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=41OVXp2hy1Q
Машинка для стрижка волосся трохи полегшує життя чоловіків, адже можна підстригатися в домашніх умовах і без черг, які постійно спостерігаються в перукарнях. Підстригти волосся зовсім не складно, і, звичайно, голова буде виглядати охайно.
Інструкція
1
Добре помийте голову. Просушіть волосся, інакше машинка буде погано ковзати, що може спровокувати сильне роздратування шкіри. Зістригати брудні волосся теж небажано, шкірний жир буде забиватися в нож машинки.
2
Встановіть потрібну насадку на прилад. Довжина, яка залишається після використання тієї чи іншої насадки, вказана в інструкції до машинки. Після чого можете приступати до стрижки. Якщо вам може хтось допомогти, то це ще краще, адже підстригати волосся на потилиці самостійно досить важко.
3
Починайте повільно водити машинкою проти росту волосся. Поступово зістрижіть все локони, потім помийте голову. Уважно подивіться, чи скрізь вийшло рівно, якщо ні, подровняйте. Віскі оформите на свій смак за допомогою машинки або звичайно бритвеного верстата. Якщо у вас є чубчик, підрівняйте її ножицями, які часто йдуть в комплекті з машинкою.
4
Після того як все буде подровнено і змодельоване, можете помити голову ще на раз, але це потрібно тільки в тому випадку, якщо у вас дуже чутлива шкіра. Нанесіть на волосся трохи лосьйону після гоління, щоб уникнути роздратування, адже при стрижці машинкою може пошкоджуватися шкіра.
5
Зістригайте волосся періодично, орієнтуючись на їх довжину. Подстрігательная машинка погано зрізає занадто велику довжину, що погіршує якість стрижки, та й часу на це буде потрібно дещо більше.
Зверніть увагу
Перед використанням подстрігательной машинки добре вивчіть інструкцію з експлуатації. Змастіть спеціальним маслом ніж і можете приступати до процедури.
Корисна порада
Якщо ви сумніваєтеся, що у вас все вийде, краще попросіть когось із знайомих, хто має досвід у цій справі. Особливо не варто експериментувати перед важливими подіями в житті, результат може розладнати, а змінити вже нічого не вийде.