Як зберігати кукурудзу.

Солодка соковита кукурудза смачна як сама по собі - варена з сіллю, так і в сотні різних страв. Якщо у вас з'явилося деяка кількість цього злаку, яке вам не з'їсти за один раз, то, безумовно, ви захочете зберегти її, як можна довше, свіжої або навіть запасти про запас.
Вам знадобиться
  • - Вода;
  • - лід;
  • - сіль;
  • - лимонний сік;
  • - сіль.
Інструкція
1
Зберігання свіжої кукурудзи в холодільнікеСніміте з кукурудзяних качанів лушпиння і видаліть «пензлик». Велику миску чи широку каструлю заповніть водою, додайте кубики льоду і по одній чайній ложці солі і лимонного соку на кожен літр води. Помістіть очищені качани в воду на 15 - 20 хвилин. Видаліть з качанів зерна і злийте воду через друшляк. Зберігайте кукурудзяні зерна в герметичному пластиковому контейнері або зіп-пакеті. Термін зберігання такої кукурудзи до трьох тижнів.
2
Якщо ви хочете зберігати кукурудзу в качанах, її також варто очистити від лушпиння і пензлики, запечатати в зіп-пакеті і прибрати в холодильник. Більшість сортів кукурудзи зможуть зберігатися в такому вигляді не більше 3 днів, через цей термін вони почнуть втрачати солодкість. Супер-солодкі сорти можуть витримати до 10 днів.
3
Зберігання мороженої кукурузиСніміте з кукурудзи лушпиння, гострим ножем видаліть будь-які плями і недостиглі зерна на кінцях качана. Закип'ятіть багато води у великій широкій каструлі, коли вона закипить підготуйте миску з холодною водою і льодом. Опускайте кукурудзяні качани в киплячу воду на 2-3 хвилини, а потім діставайте щипцями і занурюйте в крижану. У міру необхідності міняйте холодну воду і додавайте лід. Готові качани викладайте на рушник, щоб підсушити.
4
За допомогою ножа, зрізайте зерна кукурудзи і запакуйте в зіп-пакети. На пакетах пишіть дату і прибирайте їх в морозилку. У такому вигляді кукурудза може зберігатися до півтора років.
5
Якщо ви хочете заморозити кукурудзу в качанах, то після того як вони обсохнуть на рушник, загорніть кожен в харчову плівку і приберіть в морозилку.
6
Зберігання консервованої кукурузиОчістіте кукурудзу та відваріть качани на протязі 10 хвилин. Дайте їм охолонути. Виріжте з качанів зерна і заповніть ними стерилізовані банки на 9/10. Залийте кукурудзу холодною кип'яченою водою. У кожну банку додайте по 1 чайній ложці солі на літр води. Нещільно закрити кришками і прибрати в прохолодне місце на 14-21 день. Долити кип'яченої води, закрити кришкою і прибрати в холодильник. Така кукурудза буде зберігатися близько 2-3 місяців.