Як ввести мережевий пароль. Як змінити мережевий пароль windows 7.

Виконання різних операцій зі зміни мережевих паролів дещо відрізняються в операційних системах Microsoft Windows Xp і Microsoft Windows Vista/7.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows XP для виконання необхідних операцій управління мережевими паролями і перейдіть в пункт «Виконати».
2
Введіть значення control userhasswords2 в полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.
3
Перейдіть на вкладку «Додатково» діалогового вікна і здійсните необхідні операції керування або редагування (для Windows XP).
4
Виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Win + R в операційній системі Microsoft Windows Vista/7 для виконання операції управління мережевими паролями і введіть значення netplwiz в текстове поле рядка пошуку.
5
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Знайти» і перейдіть на вкладку управління паролями.
6
Виконайте необхідні операції редагування або видалення обраних паролів (для Windows Vista/7).
7
Поверніться в головне меню операційної системи Microsoft Windows XP і перейдіть в пункт «Виконати» при необхідності відключення функції парольного доступу до мережі.
8
Введіть значення gpedit.msc в полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди запуску інструменту "Редактор групових політик» натисканням кнопки OK.
9
Розкрийте вузол «Конфігурація користувача» подвійним кліком миші і перейдіть в пункт «Конфігурація Windows».
10
Оберіть розділ «Параметри безпеки» і вкажіть пункт «Локальні політики».
11
Перейдіть в пункт «Параметри безпеки» і розкрийте вузол «Облікові записи: обмежувати використання порожніх паролів тільки для консольного входу» подвійним кліком миші і вкажіть значення «Відключено».
12
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK і закрийте інструменту «Редактор групових політик» (для Windows XP).
13
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows 7 натисненням кнопки «Пуск» для виконання аналогічної операції і перейдіть в пункт «Панель управління».
14
Розкрийте вузол «Центр управління мережами і загальним доступом» і вкажіть команду «Змінити додаткові параметри спільного доступу" в лівій частині вікна програми.
15
Оберіть опцію «Відключити» в групі «Загальний доступ з парольного захистом» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Зберегти зміни».
Мережевий пароль служить засобом безпеки при використанні бездротової технології доступу до інтернету Wi-Fi. Якщо ви встановите дуже простий і короткий пароль , швидше за все, їм буде легко скористатися стороннім людям.
Вам знадобиться
  • - браузер.
Інструкція
1
Відкрийте настройки Ethernet маршрутизатора у вашому комп'ютері і скиньте їх на значення за замовчуванням. Відкрийте у вашому комп'ютері браузер, який зазвичай використовуєте для виходу в мережу і пропишіть в його рядку адресу вашого роутера. Введіть ім'я користувача адміністратора за замовчуванням (для більшості моделей маршрутизаторів після скидання параметрів ім'я користувача admin) без пароля і встановіть всі необхідні параметри безпеки, оскільки вони були скинуті. У цьому ж меню пропишіть нове ім'я користувача мережі та пароль дл підключення, після чого застосуйте зміни.
2
Якщо ви хочете змінити чужий мережевий пароль , використовуйте стороннє програмне забезпечення. Оскільки більшість подібних програм є засобом злому, зверніть увагу на сайт, з якого ви його завантажуєте, файл установки може містити в собі трояни, які можуть зашкодити роботі вашого комп'ютера.
3
Найкраще використовуйте програми, про які є схвальні відгуки інших користувачів, раніше встановлюють їх для зміни пароля на чужій мережі. Зверніть увагу, що в більшості випадків дана дія неправомірно і може спричинити за собою певні наслідки, тому використовуйте дані програми, не порушуючи правил користування чужою мережевим обладнанням.
4
Встановіть завантажену вами програму на комп'ютер, запустіть її і перейдіть до пошуку мереж. Зверніть увагу, що в цьому випадку вам, швидше за все, знадобиться логін і пароль для входу в чужу мережу. Після цього за допомогою меню програми зайдіть в налаштування роутера і також скиньте їх на значення за замовчуванням. Після цього пропишіть ваші власні ім'я користувача та пароль , застосуйте і збережіть зміни.
Корисна порада
Не міняйте чужі мережеві паролі.