Як купити програми для айфона. Як купити програму на iphone.

Процес покупки додатків для iPhone в магазині App Store, який є частиною програми iTunes, має на увазі наявність облікового запису iTunes з деякою сумою коштів, достатньої для придбання обраного додатка.
Інструкція
1
Натисніть іконку App Store на головній сторінці свого iPhone для перегляду і вибору необхідних додатків. Скористайтеся кнопкою Featured нижній панелі інструментів для перегляду нових додатків або натисніть кнопку Categories для можливості пошуку по розділах. Оцініть найбільш популярні додатки, як в платному, так і в безкоштовному розділах, натисканням кнопки Top 25 або скористайтесь опцією пошуку за назвою.
2
Оберіть бажане додаток і натисніть на його значок для отримання більш детальної інформації.
3
Натисніть кнопку з зазначенням ціни в верхньому правому куті вікна обраного додатка і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Купити».
4
Введіть значення пароля для підтвердження виконання операції придбання обраного додатка в віконці запиту системи і натисніть кнопку OK.
5
Дочекайтеся завершення завантаження або запустите програму iTunes на комп'ютері для здійснення альтернативного методу покупки необхідного додатку.
6
Вкажіть пункт iTunes Store в лівій панелі інструментів вікна програми і перейдіть в App Store в правій частині головного вікна.
7
Оберіть бажане додаток і натисніть на його іконку для отримання більш повної інформації.
8
Натисніть кнопку з зазначенням ціни в лівій верхній частині вікна і підтвердіть покупку натисканням кнопки «Завантажити» (Download).
9
Введіть значення пароля для підтвердження виконання операції придбання обраного додатка в віконці запиту системи і натисніть кнопку OK.
10
Дочекайтеся завершення процесу завантаження і підключіть мобільний пристрій до комп'ютера за допомогою з'єднувального кабелю.
11
Дочекайтеся автоматичного визначення пристроїв програмою iTunes і вкажіть свій iPhone в списку лівій панелі інструментів вікна програми .
12
Перейдіть на вкладку «Програми» вікна мобільного пристрою і застосуєте прапорець на полі завантаженої програми.
13
Натисніть кнопку «Синхронізувати» у правому нижньому куті вікна програми iTunes і дочекайтеся завершення процесу.