Як скоротити вплив негативних чинників на організм.

Людям часто здається, що небезпеки впливу негативних факторів на організм вони піддаються лише на вулиці або на роботі. Звичайно, вихлопні гази автомобілів і викиди промислових підприємств далеко не корисні, однак основна небезпека для здоров'я людини знаходиться у нього вдома. Як скоротити вплив негативних чинників на організм?
Інструкція
1
На екологічну чистоту житла впливає безліч факторів : хімічні сполуки, що виділяються меблями, підлогами, стінами, одягом, книгами та побутовою хімією, кімнатні рослини, електромагнітні прилади і т.д.
2
Багато сучасні оздоблювальні матеріали красиві і міцні, але при цьому вони викидають в повітря стільки синтетичних речовин, що концентрація шкідливих сполук стає набагато вище, ніж у центрі великого міста. Ці сполуки здатні викликати алергію, астму, хронічні головні болі, захворювання шкіри і навіть рак.
3
Електромагнітні прилади, якими заповнені деякі квартири, створюють потужне електромагнітне поле, негативно впливає на всі системи (особливо нервову і серцево-судинну) і органи людини. Тривале вплив електромагнітного поля може привести до розвитку безлічі захворювань, аж до онкології. Вплив цих негативних факторів можна і потрібно скорочувати.
4
Частіше провітрюйте квартиру, протирайте меблі та прилади, проводите суху і вологе прибирання, т.к. пил, яку мешканці будинку постійно вдихають, утримує в собі безліч шкідливих хімічних сполук.
5
Намагайтеся купувати меблі та будівельні матеріали з урахуванням їх екологічних якостей. Віддавайте перевагу дереву, не покритих лаком, і натуральним тканинам, а уникайте азбест матеріалів і меблів з деревостружкових плит.
6
Дотримуйтесь правил експлуатації газових приладів. Круглий рік тримаєте прочиненими кватирку на кухні. Електромагнітними приладами користуйтеся тільки з потреби, а потім вимикайте їх з мережі. Не створюйте зі свого робочого місця на кухні або в кімнаті «електромагнітну пастку» з безлічі включених приладів.
7
Тримайтеся подалі від екранів телевізорів і моніторів. Електричний будильник і стільниковий телефон кладіть подалі від узголів'я ліжка. Предмети побутової хімії зберігайте щільно закритими в коморі або на лоджії.
8
Поставте скрізь квіти в горщиках. Вони здатні поглинути не тільки вуглекислий газ, а й деякі хімічні сполуки, а також зволожити повітря і надати бактерицидну дію. Найбільше користі принесуть циперус, хлорофітум, алое, монстера, антуріум, маранта, аспарагус, герань і традесканції.