Як зробити бант на плаття. Як зробити бантик на сукні з атласної стрічки.

Хочете додати легкість і жіночність свого вбрання? Використовуйте бант в якості декору одягу, і навіть самий простий крій буде перетворений на дизайнерське плаття. Бант, елегантно зав'язаний, притягує увагу. Він може бути розташований на лінії декольте, на поясі (замість пояса), на подолі або на горловині.
Вам знадобиться
  • - стрічка (атласна);
  • - голка;
  • - нитка;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Зробіть класичний (французька) бант на плаття. Цей красивий і простий бант і зараз дуже популярний. Він використовується як при зав'язуванні шнурків, так і при прикрасі подарунків. Візьміть два кінця стрічки, складіть їх таким чином, щоб вийшли «вушка». Накладіть ці «вушка» навхрест, потім праве вушко пропустіть через утворену петлю. Акуратно затягніть бант ик і розправте. Якщо стрічка широка, то кінці зріжте під кутом, якщо замість стрічки шнур, то кінці шнура зав'яжіть вузликами.
2
Зробіть маленький бант ик для костюма або сукні - він надасть одягу додаткову привабливість. Візьміть стрічку і відріжте близько 25 см, з'єднайте кінці на середині і зробіть фіксуючий стібок за допомогою нитки з голкою. Відріжте від стрічечки ще 5 см, накладіть цей шматочок на місце стиків, обернувши їх, і із зворотного боку зафіксуйте його стібком. У вас вийшов бант ик, тепер його можна пришити до плаття.
3
Створіть бант з кількома шарами, призначений для прикраси вечірньої сукні. Для цього візьміть широку стрічку і складіть її стопкою, почергово накладав краю стрічки один на одного (починати треба від центру стрічки). Довжина накладається краю стрічки надалі буде дорівнює довжині петлі бант а. Можна зупинитися на 6-8 шарах і з'єднати їх в центрі одним стібком. Виверніть черзі кожну отриману петлю на виворітну сторону і розправте (починайте процедуру з самого нижнього шару). Якщо при створенні бант а ви використовували м'яку текстуру стрічки, то верхні петельки з'єднайте між собою.
Зверніть увагу
Перш ніж затягувати класичний бант, перевірте, щоб петлі вийшли однакового розміру, стрічка - лицьовою стороною назовні, і ні в якому разі вона не була перекручена.
Корисна порада
Більш цікавий варіант багатошарового банта: нижні петлі банта - великі, верхні - маленькі. Для цього кожний наступний шар стрічки повинен бути на крок менше попереднього слоя.Прі створенні бантів і бантиків включайте свою фантазію: беріть стрічечки різних кольорів (2, 3 і т.д. кольору), різної ширини і створюйте різноманітні форми бантів.
Не знаєте, як прикрасити плаття ? Найпростіший і невигадливий крій здатні перетворити на дизайнерське плаття стрічки і банти. Додайте легкість і жіночність свого вбрання, і ви будете незабутні.
Інструкція
1
Найпростішим способом зав'язати бант є саме той, якому нас вчили в дитинстві: бант з двома кільцями і двома стрічками. Намітьте середину стрічки і зав'яжіть на ній вільний вузол. Розправте його, щоб центр банта був об'ємним. Візьміть кінці стрічки в обидві руки, згорніть їх у кільця і зав'яжіть вільний вузол з кілець, витягнувши кінці стрічки. Слідкуйте, щоб тканина не переверталася на виворітну сторону. Якщо бант розв'язується, зафіксуйте його нитками з внутрішньої сторони. Такий бант виглядає дуже просто, але жіночно і вишукано.
2
Красиво обробити пояс або поділ сукні допоможе наступний вигляд банта. Візьміть атласну стрічку товщиною в 1 або 1,5 см, розріжте її на 4 частини так, щоб кожна наступна частина була на третину коротше попередньої. Візьміть три шматочки стрічки і зшийте їх в три кільця. Складіть кільця пірамідкою один на одного - в підставі нехай буде найбільше кільце. Четвертою стрічкою скріпіть кільця, пришивши її поперек інших стрічок. Пришийте бант до сукні. Якщо необхідно, «пограйте» з кільцями.
3
Якщо ви не знаєте, яку стрічку вибрати до сукні і розриваєтеся між кількома відтінками і текстурами, використовуйте кожну! Візьміть 2-3 стрічки різної текстури і розміру. Складіть їх на стіл в наступному порядку: спочатку найбільшу стрічку, потім чітко в її центр покладіть стрічку середнього розміру і нарешті, найтоншу смужку. Ви можете також використовувати клаптики тканини. Головне, щоб усі вони були прямокутними і поєднувалися за кольором. Стисніть центр кожної стрічки пальцями, створивши «гармошку». Перев'яжіть центр тонкої тасьмою, зав'яжіть її в маленький вузлик або милий бантик. Так ви створите об'ємний складний бант з декількох стрічок.
4
Зробіть об'ємний бант з легкої прозорої стрічки, схожою на органзу. Якщо необхідно, прикрасьте її бісером або блискітками. Зшийте стрічку в кільце і складіть його вдвічі. Прошийте лінію згину, щоб вона не розпадалася. Уже зшите кільце знову складіть вдвічі і зафіксуйте лінію згину нитками. Робіть так, поки не отримаєте бант потрібного розміру. Закріпіть лінії згину, щоб бант не розпався і розправте кожен його «пелюстка».