Як редагувати сейви.

Для внесення змін до ігрові дані необов'язково проходити певний її етап, при умінні читати файли збережень або використанні спеціальних програм. Найбільш відома серед них - Chemax.
Вам знадобиться
  • - програма для редагування файлів збереження.
Інструкція
1
Скачайте програмне забезпечення для редагування файлів збережень гри. Ви можете як завантажити утиліти окремо, так і завантажити всі разом в одній програмі. Оскільки файли збережень - це архіви, їх необхідно розпакувати. Після цього приступайте до внесення змін до даних гри, використовуючи при цьому редактор.
2
Відкрийте один з текстових документів за допомогою блокнота, у випадку якщо у вас відсутній потрібне програмне забезпечення, і знайдіть в ньому ті значення, які хотіли б замінити. Найкраще попередньо ознайомитися з тим, за що відповідає кожен рядок даного файлу, до чого призведуть зміни і так далі. Ви також можете знайти дану інформацію на тематичних сайтах і форумах, присвячених даній грі.
3
Використовуйте спеціальні програми для внесення змін до сейв-файли ваших ігор, наприклад, Chemax. Він має зрозумілий інтерфейс, зручний у використанні, містить багато корисної інформації щодо проходження більшості популярних ігор, також він часто оновлюється, що дозволяє вам також переглядати інформацію про чит-кодах і редагуванні файлів-збережень для відносно нових комп'ютерних ігор.
4
Скористайтеся альтернативним способом внесення змін в ігровий процес, наприклад, заміною числових значень для отримання додаткових очок, одиниць зброї, грошей і так далі. Ви можете використовувати для цього програму ArtMoney.
5
Запустіть ігровий процес, запам'ятайте значення, яке хочете змінити, і згорніть гру на панель задач. Після цього відкрийте ArtMoney і виберіть в поточних процесах вашу гру.
6
Виконайте пошук значення, яке ви хочете змінити. У випадку якщо ви можете визначити тип значення, застосуйте фільтр. Після цього змініть значення звичайним способом в грі і виконайте відсіювання за новою цифрі. І так до тих пір, поки не залишиться 1-2 значення. Виберіть серед них потрібне і замініть на те, яке ви б хотіли бачити. Збережіть гру.
Корисна порада
Проходьте ігри самостійно. Так цікавіше.